ditriell

  • azimli
  • anadolu çocuğu (342)
  • 1010
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 yıl önce

atlas

aleti çalıştırır çalıştırmaz, hadi yakmasın fazla çarpıştırıverelim şunları, denmeyecek deneydir.
anlamayanlar için ki çok fazla var böylesi basmıyor, düşmüyor jetonlar; bir adet ferrari örneği alalım 0 dan 100 e kaç saniyede çıktığını inceleyelim ,,
kaçmış mesela diyelim ki 5 saniye, bu durumda 1 inci saniyede ferrarinin hızı 20_30 km falan olcak, o hızla ceviz ağacına bodoslama girsen gene bişi olmaz..
yani neymiş, sonbaharımızı ağız tadıyla gecirmek gerekmiş ..
felaket tellallığı yapmanın alemi yokmuş, şahsen bizzat sövüyorum tüm internet aleminin yecüc mecüc lerine, fakat yine yeni yeniden kibar bir dille söylemek gerek ki dünyanın sonu gelmesse tüm internet soytarılarının ömür bllah kabus görmesi tek dilediğimdir...

aha savaşın eşiğindeyiz biraz dürtsek üçüncü dünya savaşı çıkcak; millet rusya amerika kafamıza gecircek bomba kapsüllerini diye korkmuyo da kara delik lerden korkuyor, bi de utanmadan "hepimiz ölüceez-çarşambaya söz vermeyelim" gibi yarrak yarrak espirk sözcükleri peydahlıyor ... götlerinde güller açıyor anladığım kadarıyla bu tip internet kargalarının böyle yazarak ederek, sonra da kokalayıp duruyolar o gülleri zaar ki kaç haftadır bu saçmalıkların sonu gelmedi devam ediyor ..

psikoloji var psikoloji var kardeşim , iki gün sonra olacak deneyin olası sonucu diye ,yüzde elli yaşama sansımız var, yazmak birazcık puştluk birazcık götlük değil midir diye soruyorum (dikkat ederseniz soruyorum).. onu okuyan teyzemiz ya da ablamız ya da bacanak falan her neyse çarşamba güne kadar kalpten giderse senin bundan haberin olcak mı cenazesini taşican mı bre densiz mahluk...
nerden geliyo bu paranoyayı alevlendirme hevesi anlamıyorum, çok mu eğleniyosun lan dümköf diyesim geliyor git arkadaşlarınla kum havuzunda oyna , diyesim geliyor ..
asylumlardan çıkamayasıcalar diyorum ben bu internet sazanlarına..
kara delik kara delik diye kendi götlerini parmaklamalarını temenni ediyorum , zira kara delik olursa bir daha yapamayacaklarından emin olabilirler... (sözüm google a lhc yazdığımda hem olumsuz hem de boş ve manasız laf edenleredir)

her şey bir yana ben şahsen yazmak değil de arkadaş arasında olası bir karadelik le (ki bilmem kaç yıl sonra) taşak gecmeyi tercih ediyorum, zira taşak gectiğimin hem ben hem de her bir yanımdaki farkında oluyor bu durumdan..

çarşamba günkü türkiye belçika maçını iple çekiyorum.

devamını okuyayım »
08.09.2008 03:35