do you really want to know

  • bıçkın (485)
  • 647
  • 25
  • 7
  • 0
  • evvelsi gün

dinlere inanmanın gereksizliği

toplumlarda artık dinlere inanmanın son verilmesi gerektir. en azından bilimle çelişen bütün dinler kapatılmalıdır. yani bilimin gerçekliği ortada , ayrıca tarihsel olarak da bütün bu dinlerin mitolojiden ibaret olduğu da belli. bu zamana kadar dine inanan insanlara herkesin inancına saygımızdan ötürü ses çıkartmadık ama artık bu konu toplumların ilerlemesine engel olduğu için bir an önce işe el atılmalı. kapatılmaya hinduizm'den başlanmalı ilk olarak .

dinlere aktarılan paranın ( sadece bizim ülkedeki diyanet işleri değil ruhban okulları vs . dahil ) genetik araştırma merkezlerine aktarılmalı . insanlarda bulunan bozuk genleri yok etmek için harcanabilir bu para , daha uzun ömür v daha geç yaşlanma sağlayacaktır bu ya da yaşanılabilir yeni gezegenler bulmaya da harcanabilir. artık dinleri kapatalım , imam hatipler kapatılsın.

edit : genetik bozuklukları yenmeyi genetiği değiştirmek olarak algılayan insanların da olduğunu gördük. insanlar sizin bu yobaz düşüncelerinizden dolayı genetik bir rahatsızlıkla bir ömür geçirmelerine fırsat veremeyiz. hem de insan ömrünü daha da uzun kılacak bir şey bu. 100 yaşında hayatının baharındasın daha ne . hayır insan ömrü bu zamana kadar nasıl böyle uzadı kaç yüz bin yıl önce 25'di insan ömrü ortalama olarak. e bu ilerleyişin devam etmesini ve hızlandırıp buna bir an önce ulaşmanın nesi yanlış. tabi bu bizim dönemimizde olmaz ama torunumuzun çocukları ( belki torunumuz da ) bundan yararlanabilir .

devamını okuyayım »