don kilot van daym

  • hırçın golcü (273)
  • 671
  • 17
  • 2
  • 0
  • 5 gün önce

sözlükçülerin karşılaştığı efsane yobazlıklar

bundan 20 küsür yıl önce. henüz ergenim. sınıftaki kızlara karşı birşeyler hissediyorum ama onun haricinde neredeyse tüm dünya benim kardeşim. toylukta var haliyle.

uzaktan dayım olan, küçüklüğümden beri dayı dediğim adam karısı ve kızıyla bayram ziyaretine geldiler. öpüşmeyi sarılmayı hiç sevmesem de bunları akraba sandığım için gittim önce dayıya sarıldım sonra karısına sarıldım. kızlarının başı kapalı. haliyle ona sarılmak istemedim. zaten acaip utangaç bir tiptim o zamanlar kızın yüzüne bile bakamıyorum. elimi uzattım bende. elini göğsüne götürdü. ben de tekrar hoşgeldin diyerek elimi uzattım. bu da tekrar elini göğsüne götürdü.

acaip bozuldum mutfağa gittim. içimden tipini siktiğim senle ne işim olacak benim sana akraba gözüyle bakıyorum ben filan diyorum. ulan bir de çirkin kız. açıkcası kıza kardeş gözüyle baktığım için o zamana kadar memeleri olduğunu, çirkin olduğunu filan da anlamamıştım. zorla insana benim zihniyetim pis gel benim hakkında pis şeyler düşün dedirtiyorlar.

işin fenası ben o zamanlar hardcore mütedeyyin bir müslümanım ve beş vakit namaz kılıyorum, otobüste dolmuşta bile insanlara çaktırmadan tesbih çekiyor zikir yapıyorum; bir namaz borcum olmamasına rağmen cumartesi günleri sabah kalkıp iki üç saat "gelecekte kılamıyacağım namazlara" diye niyet edip kendi kendime namaz kılıyorum.

işte böyle böyle insanları dinden imandan soğutuyorlar. samimi müslümanlar bunlardan iğrenip kaçıyorlar. geriye süslümanlar kalıyor. onlarda birbirileri arasında birbirlerini eyleyerek bozuk ahlakla cahilleştikçe cahilleşiyorlar.

el ulan bu el. size bu kültürü aşılayan necmettin erbakan ve hempaları gittikleri her yerde kadınlarla tokalaşıyordu. naptılar? hepsiyle seks mi? o zaman necmettin ile tansu sürekli seks yapıyorlardı, çünkü buluştuklarında el sıkışıyor poz atıyorlardı.

devamını okuyayım »
30.06.2017 12:23