don isidro parodi

  • mülayim ama sempatik (549)
  • 625
  • 6
  • 1
  • 0
  • 5 gün önce

zenci

yok anacım, bıkmıyor, usanmıyor, doyamıyor modellemelere bu sözlük yazarı zenci. illa ki manav olan inek ile marsa gitme hadisesini karşılaştırması gerek.

(bkz: manav olduğu halde marsa ayak basan inek)
-ya da işte buna benzer bir şey. büyük baş hayvanın hangisi olduğu pek mühim değil. önemli olan manav olmasına rağmen marsa ayak basmaya yeltenmesi. bu ne haddini bilmezliktir efendim? sen kalk, elmanı armudunu bırak sokakta aç bilaç ` : nasıl yani`, git krater krater sürt marslarda, oralarda buralarda. yapılacak şey mi canım? bak mahalleli perişan, elektrikçi nuri bey'in oğlu hazım'ın canı karpuz çekiyor, şehriye hanım incir aşerdi.
(bkz: mevsim kış olduğu halde yaz meyvelerinden bahseden haysiyetsiz, düşüncesiz sözlük yazarı modeli)
(allahım yoksa, yoksa... ben de mi?)

içi rahat etmiyor adamın. ha, tamam... belli bir süre bizimle dalga geçtiğini düşündüm lakin bir insan belli bir zaman sonra sıkılmaz mı yahu bundan? çoğu zaman sırf algıda keçicilik yahut serbest çığrışım vesilesi ile içini biri doldursun diye ukte vermeye tenezzül dahi etmediğimiz bakınız türlerinden, tenasül organlarından çıkma başlıklarla beni bir o kara kuyuya, bir bu kara kuyuya atıyor bahsi geçen bu yazar. yazar yazsa ne yazmasa ne de diyemiyoruz. bakın, çıktı mı işte sayesinde bir güzide entari daha. yani bir şekilde yaratıcılık sınırlarımızı da zorluyor ` : yaratıcılık sınırlarımızı zorlayan yazar` diyeceğim ama ne bileyim, çekiniyorum kendisinin bu gazla bin türlü türev başlık açmasından.

aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık anacım. ama vallahi hem sosyomat'ı hem de ekşi'yi dar etti bana. şikayetçiyim memur bey.
adam "klavyesi orijinal microsoft olduğu halde 1,7 ytl'lik domainli siteye yazı yazmaya çekinmeyen insan modeli" gibi çöktü üzerime.

` : ne desem boş` ` : bari deliliğe vuralım`

zamanın ötesinden gelen edit: tamam canlar. zenci harikadır. vatana millete en hayırlı başlıkları o açmıştır. benim burada zırvalamalarım da sırf kıskançlığımdan, karma puanına hasetlendiğimdendir. bir de üzerine üstlük hem popüler yazarı çekemeyen çaylak hem de tanimadigi yazara entry giren ezik olmuşumdur. yoksa ne demektir efendim, insanların yazdıkları ile hiç alakası olmayan böylesi bir mecrada onu yazdıkları ile değerlendirmek de ne haddime düşmüştür? bu nasıl bir kıstas anlayışıdır?! bu tamamen benim kifayetsizliğim, benim yol yordam bilmeyişimdir. yoksa asıl incelemem gereken onun özel yaşamı içindeki tavrı, domatesi kabuklarıyla mı kabuksuz mu yediğidir. ki yine de haşa!

ilahi!

devamını okuyayım »