donatien

  • azimli
  • anadolu çocuğu (338)
  • 2312
  • 63
  • 9
  • 0
  • evvelsi gün

beşiktaş

öyle veya böyle, bişeylerde avrupa şampiyonu olmuş, ama arkasındaki sancıdan iki gündür beşiktaş diyor başka bir şey demiyor adam. düşün, bir avrupa şampiyonu, saat 12'yi bekliyor, tam 12'de beşiktaş entry'si giriyor.

şimdi bakın bu bir dramdır. bunlara ergen diyorsunuz geri zekalı diyorsunuz falan ama, ben size söyleyeyim, bunların yarısı evet öyle ise, bu yitik arkadaşın temsilcisi olduğu büyük bölümü de bir baltaya sap olamamış eşek kadar adamlar. yaşını nerden biliyoruz, tam gece yarısını bekleyip entry girdiren travmalarından, nefes almasını engelleyen beşiktaş kompleksinden. adam beşiktaş'ın 2000'lerden ibaret olmadığını biliyor, çocukluğu beşiktaş'tan 4 yemekle geçmiş, 5 yemekle geçmiş, beşiktaş şampiyonluğu seyretmekle geçmiş, unutamıyor. hiçbir zaman da unutamayacak. kendisi gibi beşiktaş düşmanı, ezik ve öfkeli çocuklar yetiştirecek. bu çocuklar yine kendisi gibi, beşiktaş'a jimnastikçi falan diyerek etrafa bakınacak takdir bekleyecek.

komik ama durum bu: bir kısım fb tataftarının, beşiktaş'a karşı kazanılmış olmayan bir "basketbol" maçı sonrası, iki gündür "futbol" takımı aleyhine entry girdiği kulüptür beşiktaş. inanılmaz hoşumuza giden tam adıyla, beşiktaş jimnastik kulübü. entry'nin tanım kısmı olsun bu da.

bakın bir hafta içinde bir başka şampiyonluk kutlayacaksınız. bu arkadaş ve benzerlerinin şurada düştüğü komik durumu görün, basketbol takımı olympiakos'u yenmiş kupa kazanmış, kendisi beşiktaş futbol takımına jimnastikçi diyebilmek için gözü saatte bilgisayar başında bekliyor, bunları hatırlayın, aynı hatalara düşmeyin. bu harika şampiyonluğun keyfini çıkarın, siz kendinizi bu durumlara düşürmeyin. parayla pulla ölçülmeyecek bir ders şu hal.

ek: aşkım entry'ni neden sildin??

devamını okuyayım »
23.05.2017 01:48