dont judge me im an advertiser

  • 1689
  • 9
  • 1
  • 0
  • 3 gün önce

spartacus vengeance

ah andy whitfield ahhh iç çekmelerimle 5. bölümü az evvel bitirmiş bulunuyorum. evet tek kelimeyle mükemmel bir bölümdü, yaktı yırttı ortalığı. spartacus blood and sand'den beri böyle kalbim ağzımda atmamıştı.
nankörlük etmek istemem ama bölüm boyunca, en taşşaklı sahnelerde bile andy olsaydı şimdi her şey tamam olmaz mıydı demekten kendimi alamadım. evet mükemmel bir bölümdü ama gel gör ki, içim yine buruk, yine buruk.

--- spoiler ---

gannicus gidişin gibi dönüşünde muhteşem oldu. özlemişiz yüzünü. ama o oenomaus'a atarlanmalar filan. oğlum adamın götünde bro bro diye dolaşırken karısını götürdün, biraz da olsa utanır insan. bi de yok şimdi seni karının kollarına göndereyimler filan cık cık cık olmadı.
yine de çok bekletmedin bizi hoş geldin, sefa geldin. bir daha da milletin karısına kızına sarkma ok?

crixus adamımsın. o kadar darbe almana rağmen hala at gibi kişniyon ya ailecek hayranınız.

ilithya bacım çok pis göte geldin. hiç duymadın mı fazla atar göte batar derler bizim buralarda. o ezik bellediğin claudius'u şimdi gör hepinizi sıraya dizmezse adam değilim.

lucretia, kocanı çocuğunu kaybettin hala akıllanmadın. bi de o mal ashur'a güvenmek neyin nesi o kadar mı çaresizsin. bence fazla kurcalama yine olan sana olacak.

--- spoiler ---

devamını okuyayım »