dragonlady

  • 2274
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

blue balls

şiddeti değişkenlik gösteren ağrı türüdür. bunu ergenlik yıllarımda okuduğum zaman "ulan amma abartmışlar, tamam ağrıyor da bu kadar değil" demiştim. lise dönemimde birkaç defa da ufak çapta bu ağrıları çekmiştim.

yaş oldu 20, bir gün sırp bir kızı eve çağırdım yemekten sonra, o da direk olarak tamam dedi ve geldi. birkaç bardak içkinin üzerine kanepede başlanan öpüşme seansları ve yaklaşık 30 dakikalık bir öpüşme-ön sevişme sonrası yatağa geçiş... ön sevişme kendini yavaş yavaş aşağı bölgeye götürüyor ve kız da öyle bir davranıyor ki sözlük zannedersiniz jenna jameson falan, o dil ile daireler çizmeler, ufak ısırıklar, üflemeler, vücudumda öpülmemiş yer bırakmamalar vs. ben de tabii eli kızın tenasül organına atıyorum, kız ise elimi alıyor suratıma bakarak "no" diyor geri çekiyor. ikinci yapışımdan itibaren "no 2" "no 3" diyerek saymaya başladı. bu arada hepsinin arasında 20 dakika falan zaman var. ben o sırada kızın boynunu öpüyorum, meme uçlarını yalıyorum falan amacım kızı hayır dedirtemeyecek kadar azdırmak. 7 saatlik bir ön sevişme aktivitesinin ardından kız "no 19" deyince pes edip bıraktım. uykum falan da vardı zaten.

yatmadan once içimden bir ses "olum git o depoyu boşalt öyle uyu" dedi. sanıyorum gelecekten gelen bir güç bana bu mesajı verdi ama ben dinlemeden uyudum. sabah altı gibi öyle bir testis ağrısıyla uyandım ki yemin ediyorum yerimde duramıyorum, yürüyemiyorum, bacaklarımı kapatamıyorum. dedim buraya kadarmış erkeklik, bitti, heralde testislerim falan patladı. hani unload etmek isteseniz onu da yapamıyorsunuz çünkü alttaki iki tane topu bilardo topu gibi hissediyorsunuz ve hareket ettikleri anda inanılmaz bir acı. hastane evden 10 dakika yürüme mesafesı uzakta ama yürümem mümkün değil, tek care ambulans.

kız da benim ağrımla uyandı, bir de sordu "yapabileceğim bir şey var mı?" diye. "ananın amına kadar yolun var orospu, siktir git" demek istedim ama aynı anlamı italyancada veremeyeceği için birşey demedim.

bundan alınan ders şu olmalı.
kızlar: bekaretinizi falan koruyorsanız bile, erkeğinize böyle bir işkence yapmayın. en azından bir handjob ile onu rahat uyuyabileceği bir hale getirin.
erkekler: boyle bir durumda kesinlikle ama kesinlikle sarjoru bosaltın. boyle kızları da bir daha aramayın.

devamını okuyayım »
19.08.2014 13:25