dragooon

  • 257
  • 9
  • 4
  • 1
  • bugün

illuminati vs galatasaray lobisi

dünyanın en kusursuz çalışan 2 gizli lobisinin kıyaslaması.

sokaktaki 15 yaşındaki velvet bile illuminati'nin ismini bilir ama kimlerdir, necidirler, nerede yaşarlar, nasıl üye olunabilir, nasıl çalışırlar kimse bilmez.

sanırın galatasaray lobisi de buna benzer kusursuz bir lobi olmalı. yıllarca federasyon başkanlığı yapan kişi eski bjk başkanı, yardımcıları ise eski bjk 2. başkanı ve yine eski fb 2. başkanıdır. şimdi ise yeni federasyon başkanı yaklaşık 20 yıl fb yöneticiliği yapan, eski dönemlerde onlarca holiganca açıklamalar yapmış bir adam. ayrıca federasyon, ağzına kadar fb ve bjk yanlısı adamlar ile dolu. bu adamlar aynı zamanda (ali koç, nihat özdemir, yıldırım demirören) ülkenin en zengin iş adamları. 2 tanesi ise iktidara en yakın 5-6 işadamından biri.

ama ışte bütün bunlara rağmen galatasaray lobisi enteresan bir şekilde türk futbolunu, illuminati'nin dünyayı yönettiği gibi yönetebiliyor. üstelik hiç kimse bu lobinin üyelerini tanımıyor. bunlar kimdir, nasıl çalışırlar kimse bilmiyor. bu adamlar işlerini öyle başarılı ve öyle profesyonel bir gizlilik ile yapıyor ki futbolu değil ülkeyi yönetseler muhtemelen 5 senede bizi avrupa birliğine sokar, hatta refah düzeyimizi de 2'ye katlarlar

devamını okuyayım »