draka

  • mangal yürekli rişar (505)
  • 720
  • 0
  • 0
  • 0
  • 11 ay önce

beşşar esed

kendisi direnmektedir. hakkındaki en net tanım budur. emperyalizmin üzerine saldığı kuduz köpeklere direnen suriye lideridir.

80 küsur ülkeden 100 binin üzerinde ruh hastası manyak en güçlü silahlarla ülkene saldıracak bu adamda buyrun halkımı ve beni katledin mi diyecek?

neymiş esat zalimmiş. evet zalim de ulan karşısındakiler ruh hastası, ciğer söken, kalp yiyen vahşiler. esat ne kadar zalim olursa olsun kendisiyle konuşulup anlaşılabilir birisi. şimdi bu sözlükte esat'a sallayan piçleri el nusra ve ışid ile oturup konuşmaya davet ediyorum. bakalım sonucu ne olacak. acaba nusracılar bunları pişirip mi yer yoksa çiğ mi yer?

bakın esat'a sallayan gerzekoğlugerzekler eğer esat amerikalıların "iran ve hizbullahla ilişkini kes iktidarını koruyalım" şantajını kabul etseydi istediği zalimliği yapmaya devam edebilecekti. kimse de pis nusayriler gariban sünnileri katlediyor demeyecekti. o ruh hastalarına da silah verilip suriye'ye yollanmayacaktı.

suriye'de olayların nasıl başladığını da sakın unutmayın. masum göstericiler öldürülmüş olabilir ama silahlı adamlar da vardı o göstericilerin arasında. bir de en büyük katliamlardan biri cisr-eş şuğur da oldu haziran 2011 de ve bu olayda türkiye'den giren yüzlerce öso köpeği yüzden fazla askeri katletti çaldı tecavüz etti olaylarda bundan sonra kontrolden çıktı. eğer türkiye, ürdün, katar, suudi arabistan, israil ve abd bu vahşi hayvanları desteklemeseydi suriye de işler yoluna girebilirdi.

devamını okuyayım »
09.04.2014 16:07