drunkninja

  • hippi (413)
  • 796
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 ay önce

türklerin cinsel organlarına çip takılması

yeni dönem yeniliklerinden olabilir. asrın projesi. hatta bilmem ne padişahı zamanında düşünülmüş projelendirilmiş haberiniz yok.
evli olmayan erkek ve kızların organlarına "istanbul kart" gibi çipli sistem takılabilir. bilmeyenler için (bkz: mifare card).

öncelikle mifare card nedir? bu cebinizde taşıdığınız istanbul karttır. paso maso da denir.

nasıl çalışır?
1- otobüse binersin. dıt diye okutursun (dıt sesi gelmezse olmaz. başın belaya girer).
2- otobüsün içinde bulunan okuttuğun zımbırtıda data alışverişi sağlayan bir adet sim kart bulunur. (evet telefonun da kullandığın sim kart)
3- sim kart sayesinde iett merkezinde bulunan bir server'dan sorgulama yapılır. otobüse binip binemeyeceğinin bilgisi gelir.
4- çünkü senin elinde bulunan mifare kartın içinde sana ait olan bilgiler server'da sana ait olan bir kısımda tutulur. her mifare kartın seri numarası farklıdır.

peki çükte ve kuku da nasıl çalışacak?
1- erkekler ve kızlar doğar doğmaz organlara cerahhi müdahale ile çipler yerleştirilir. (elbette devlet tarafından)
2- kukuya yerleştirilen zımbırtı iett 'de bulunan okuyucu görevinde bir zımbırtı olmalı.
3- çükte bulunan çip de "istanbul kart" gibi çalışan paso.
4- çakış başlamadan evvel çük girmeye izinliyse "iett" de duyduğumuz sesi duyacağız. (mifare kartların okutma mesafesi yaklaşık olarak 15cm miş. eh yeter. )
5- yok çük girmeye devlet tarafından engellenmişse "iett" deki kontür yetersiz sesini duyacağız ve kukunun server'a attığı bilgi sayesinde "fuhuş" işlendiğine dair bilgi gelecek. fuhuş polisi direk görecek.
6- hatta sistem o kadar gelişmiş olacak ki ebeveynlerin cep telefonlarına hemen mesaj gönderilecek. (abow). "kızınızın kukusuna izinsiz giriş var, ahanda adresi şu..."

peki kukuya izinli giriş nasıl sağlanacak?
elbette evlenerek. nikah memurları pipide olan çipe , girmesi gerekli olan kuku için serverdan izin verecek.

böylece erkekli kızlı aynı evde evli olunmadığı sürece kalınamayacak. üniversite evlerindeki fuhuş engellenecek. cari açık düşecek. kişi başı milli gelir yükselecek. gelir dağılımı eşitlenecek falan filan..

devamını okuyayım »
06.11.2013 09:14