dunyanin patronu

  • 62
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

philips tv

alınmaması gereken tv markası.

24.01.2016 tarihinde teknosa mağazasından philips 32pfk5500/12 led tv aldım.
ertesi gün kurulumu yapıldı. panelin ortasında pirinç büyüklüğünde ölü piksel alanı çıktı. müşteri hizmetlerini aranarak teknik servisin yönlendirilmesi ve ürünün değişimi talep edildi. telefondaki arkadaş durumun yazılımsal olabileceğini, teknik servisi eve yönlendiremeyeceğini söyledi. adamlar bırakın ürününün arkasında durmayı eve teknik servis göndermeyi bile tenezzül etmiyorlar.

baktım beyefendiler gelemiyor, ölü pikselleri nasıl canlandırabilirim diye internetten araştım ve ölü piksellerin bulunduğu alana parmağımla darbe uyguladım, biraz uğraşın sonucunda düzelme oldu. panelin sağ tarafında 1 tane ölü piksel kaldı, artık onu görmemeye çalışıyorum. düzelen alan da sonradan tekrar bozulur mu bilmem.

üstelik televizyonun problemi bununla da sınırlı değil bu tv o kadar akıllı ki (!), akşam odaya girip odanın ışığını açtığımda tv kendi kendine açılıyor. müthiş bir özellik. bazı günler sabah bir kalkıyorum televizyon açık, sabah haberlerini izleyip gündemi takip ediyor boş oda.

isim hakkı ve üretimini çinli tp vision firmasına verip, philips markası altında satan bu ilgisiz firmadan kalem bile almayın. olur da bir gün dünyada tek don üreten firma philips kalsa, don almam donsuz gezerim daha iyi.

türkiye'deki tüketiciye köpek muamelesi çekmek kolay, abd'de olsa değil 10 günlük televizyonu 5 senelik televizyonu ücretsiz değiştirirsiniz.

devamını okuyayım »
12.02.2016 11:58