dupdupdupdupdupdurudubut

  • 1011
  • 14
  • 4
  • 0
  • 4 gün önce

şırnak'ta yerde sürüklenen pkk'lının görüntüsü

insanlık ayıbıdır. bununla mı tatmin oluyorsunuz, bir ceseti sürükleyerek. illa ki sizi tatmin edecek bir şey arıyorsanız, bu milletin geçmişinde şöyle örnekler var:

çanakkale'de ölülerin toplanması için cephede kısa süreli ateşkes ilan edilmesi. ya da en basitinden mustafa kemal atatürk'ün savaş sonrası yunan bayrağı'na olan saygısı.

savaşta ölenler olur, bu oyunun kuralı ve malesef amacı bu zaten. bunu daha da çirkinleştirmeye ne gerek var, insanlık onurunu ayaklar altına anmanın ne anlamı var?

yarın bir gün bu görüntü karşımıza çıkacak, o araçtaki adamların bu hareketi ve bugün onları destekleyenler yüzünden gün gelecek bizden hesap sorulacak. şu görüntüyü görüp de, başını öne eğmeyenin insanlığını sorgularım, çok net. bunun ırkla, dinle ya da ayrımcılık için kullanılan herhangi bir araçla açıklaması olamaz.

not: dilerim bu olay güney doğu'daki savaşı daha büyük şehirlere sıçratmaz. bu görüntü yüzünden bilenen, beyni yıkanan kimbilir kaç insan olmuştur şimdi, patlamaya hazır birer canlı bomba olmaya ikna olmuş. anladım insanlık adına hiçbir şey düşünmüyorsunuz, en azından bunu düşünün. bu hareketin körükleyeceği ateşi, doğuracağı şiddeti düşünün.

devamını okuyayım »
05.10.2015 00:04