duz yolda kaybolan adam

  • 1331
  • 23
  • 12
  • 5
  • bugün

hackbook easypeasy

allen carr'ın sigara bağımlılığını sonlandırma amacıyla oluşturduğu kitabın*, pmo (porn+masturbation+orgasm) bağımlılığına uyarlanması ile ortaya çıkmış, ücretsiz ve aboneliksiz bir online kitap.
(kitap linki bu girdinin sonundadır)

allen carr, başlığında da görebileceğiniz üzere, sigarayı tek hamlede bırakmayı sağlayan, başarı oranı çok yüksek bir bağımlılık sonlandırma metodunu keşfetmiş biridir. konferansları, videoları ve tercümeleri bulunmaktadır. kitabı sigara bağımlılığını derhal ve kalıcı olarak sonlandırması ile meşhurdur.

bu tekniğin sigara ile meşhur olmasının yanında, benzer mekanikler ile çalışan diğer bir çok bağımlılığa da uygulanabildiği bilinmektedir.

rebootnation.org isimli pmo bağımlılığı sonlandırma forumunda bir kullanıcı, allen carr'ın metodu ile sigara ve alkol bağımlılığından kurtulduktan sonra, aynı teknik ile pmo bağımlılığından da kurtulmuştur. sonra da allen carr'ın kitabını "hackleyerek" hackbook easypeasy isimli bir kitap oluşturmuştur.

forum linki:
http://www.rebootnation.org/…ndex.php?topic=11997.0

dil: ingilizce
sayfa sayısı: 3. parti pdf versiyonunda 150 küsur sayfa

kitap linki:
https://sites.google.com/…te/hackbookeasypeasy/home

indirilebilir üçüncü parti versiyonların linki:
https://sites.google.com/…peasy/home/07-01-download

bana ait olan google docs versiyon linki (hacker/yazar kitabı güncellemediği için düzenleme amacı ile hazırladım, düzenleme devam ediyor):
https://docs.google.com/…au2oa6nk/edit?usp=drivesdk

devamını okuyayım »