dzingis

  • 597
  • 12
  • 3
  • 0
  • dün

sümeyra eroğlu photography

her sike duyarlı yaklaşan ekşici piçler tarafından savunulmaya çalışılmasını anlamıyorum.

amınakodumun memleketinde onlardan olmayan herkese nefretle yaklaşan bir güruh oluştu ve bu güruh artık çoğunlukta bu ülkede. mağduriyet kisvesi altında tiranlık kurulacak neredeyse ülkede, hala "türbanlı diye yeaaa" yavşaklığı yapılıyor.

her yerde başındaki aksesuarı kullanarak avantajlı konuma geçeceksin, benim bir haftada 3 kere polis çevirmesine girmeme rağmen, başındaki aksesuara rağmen çevirmelere dahi girmeyeceksin. her türlü pozitif ayrımcılığın amına koyacaksın. ama ben seni eleştiremeyeceğim öyle mi? inandığın din böyle emrediyor falan demiyorum size, din muhabbetine hiç girmiyorum farkındaysanız. kullanmayacaksın o kafandaki aksesuarı. onun nimetlerinden yararlanmayacaksın. bundan bahsediyorum. ben o çevirmeye giriyorsam, sen de gireceksin. ben vergi ödüyorsam sen de ödeyeceksin. bunlardan bir aksesuarla kurtulmaya çalışmak -hırsızlık bir yana- aşağılıkça bir şey.

ayrıca, "vergi kaçırabilen kaçırsın yeaa" demek de hırsızlıktır. ben it gibi çalışıp kazandığımın büyük bir bölümünü gelir vergisi olarak vermeye zorlanacağım. sonra siz jiplere binip anasının gözü gibi paraların akıtıldığı düğünlerde güle oynaya para kazanacaksınız. düşüncenizin de amına koyayım.

neyse işte, ben çok küfrederim. siz gibi beyinsizlere de ekşi kariyerinizde başarı falan dilemiyorum. kodumun sahtekar duyar kasıcıları.

edit: biseybuldum nickli muhteşem zeka kırıntıları gösteren arkadaş entrysini silip gidince referansların çoğu boşa gitmiş yazıda. öyle herkese giydiren yazı yazıp da ayarı yiyince kaçacaksan söyle de hiç uğraşmayalım.

devamını okuyayım »