easport

  • 448
  • 1
  • 1
  • 0
  • dün

türkiye'nin en çirkef topluluğu

fenerbahçe spor kulübü ve taraftarlarıdır.

bunların üzerine dünya tarihinin ne geçmişinde ne geleceğinde daha çirkef, yüzsüz, utanmaz, arlanmaz bir topluluk daha gelmemiştir.

şike yapmışlar, yaptıkları şike oranında 2 veya 3 küme düşmeleri gerekirken tek bir maç bile ceza almamış, şike yaptığını o dönemki teknik direktörleri aykut kocaman (bkz: radara yakalandık) sözleriyle, başkanları (bkz: yaptıysam fenerbahçe için yaptım) şeklinde, eski futbolcularından biri (bkz: başbakan bu süreçte herkesten fazla fenerbahçelilik yaptı) cümlesiyle itiraf etmişken şikeyi kabul etmemişler, üzerine türlü yalakalıklarla hükümete yalanıp biz cumhuriyetin yıkılmayan son kalesiyiz söylemini hayasızca tekrarlamışlardır.
sonrasında şikeyi paralel yapı yaptı, başbakan bize yeniden yargılama sözü verdi diyerek kanunsuzluğun, yüzsüzlüğün kitabını yazmışlardır. yetti mi? yetmedi tabiki de.

sözünü aldıkları yeniden yargılama yada aklama operasyonunun sonucuna göre onlara hiç ceza vermeyen tff'ye 220 milyon euro'luk tazminat davası açacaklarmış. yüzsüz ve utanmazlığın kitabı bitmiş, tarihini de yazmaya başlamışlardır.

tüm bunların üzerine 4. yıldızı takmış rakibini, mahalli liglerde kazandıkları (bkz: 1959 öncesi şampiyonluklar) şampiyonlukların yıldızları ile alt etmeye çalışacaklarmış. yüzsüzlük ve çirkefliğin yazılacak bir yeri kalmamıştır artık.

keşke ezeli rakibimiz bu kadar şımarık, bu kadar yüzsüz ve çirkef bir camia olmasaydı.

devamını okuyayım »