ecco homoreous

  • battal gazi (360)
  • 854
  • 3
  • 3
  • 0
  • 4 gün önce

26 nisan 2015 galatasaray gaziantepspor maçı

hamzaoğlu'nun yanlış tercihleri yüzünden neredeyse ibb maçı gibi berabere bitecekti ki, hakan balta belki de sezonun en önemli gollerinden birini atarak takıma can verdi. galatasaray, bunca sinmiş bir rakibe karşı galibiyet alamasa şampiyonluğu tepsi içinde rakiplerine ikram edecekti. şimdi herşey bitti mi? elbette hayır!.. bizde hamzaoğlu, fenerbahçe'de ismail olduktan sonra bu pilav daha çok su kaldırır.

sneijder'siz bir maçın firesiz geçilmesi iyi!... burak bugün eski saçma sapan maçlarından bir kolaj sundu. takım öylesine stresliydi ki, bir an evvel gol atacağız diye epey bocaladılar bir ara. futbol ilginç bir oyun... ikinci yarının hemen başında tipik bir defans hatasıyla tek kale oynadığı maçta yenik duruma düşebilirdi galatasaray.

hakem selçuk'a ceza sahası çizgisinin hemen yanında yapılan sarı kartlık pozisyon da dahil antep'in oyunu çirkinleştiren futbol dışı niyetine prim verdi ve top oynamaya çalışan ev sahibini sindirmeye kalktı. oyunun başından beri vakit geçirmeye çalışan anteplileri uyarmadığı gibi, çoğu zaman oyunun tempo kazanmasını engelledi. maçın sonunda verdiği uzatma komikti.

okan buruk bir beraberlik koparıp galatasaray'a kendini ispatlamak çok istedi. maç sonunda verdiği demeçte de saçmaladı. bir vakit galatasaray'ı emre ile sırtından hançerleyip inter'e gitmişti ve seyircinin o günden beri hiç ısınamadığı içten pazarlıklı bir adamdır okan. az kalsın şampiyonluk yolunda galatasaray'a onulmaz yaralar açacaktı.

devamını okuyayım »
27.04.2015 01:04