edepsiz komedya

  • 462
  • 0
  • 0
  • 0
  • 9 ay önce

pizzagate

kanımı donduran olaylar zinciri. günlerdir bu mevzuyu takip etmekten başka bir şey okuyamıyorum.

bu olayın madeleine mccann'in kaçırılmasıyla ilişiği kanıtlanırsa o anne babanın yüzüne nasıl bakacağını hayal ettiğim o kadar çok şerefsiz var ki. (biliyorsunuz anne babanın öldürdüğüne dair dedikodular yayılmıştı.)

bu iki durumun bağlantısı hakkında aklıma yatmayan tek kısım ise podesta'lar dünya basınında bu kadar ses getirmiş bir çocukla görüntülenme riskini nasıl almış olabilir ki? robot resimler neredeyse birebir evet, ama public yerlere gitmiş olma ya da onları ele verecek bir insanı yanlarında yaklaştırma olasıklıkları yok gibi. yine de belli olmaz tabii insan yediği boka alışınca temkini zamanla elden bırakıyor.

--

biljana djurdjevic denilen "sanatçı"yla ilgili de aklımı kurcalayan bir şey var. insan hangi duyguyu dışavurmak için böyle bir şey yapar? gerçekten mesela şöyle bir resimle karşı tarafa geçirmek istediği hissiyat ne olabilir?

--

şu videoda bahsedildiğine göre bu konuyla ilgili bizim buralardakine yakın bir sansür süreci yaşıyorlar şu anda. twitter konunun hashtagine kadar sansürlemiş.

--

binlerce mülteci çocuğun da dahil olduğu, dünyanın belki de en büyük çocuk istismarı hareketini komple politikaya bağlayıp hillary - trump sidik yarışına çevirenlere de ayrıca yazıklar olsun. dünya gerçekten bombok bir yere döndü.

devamını okuyayım »
24.11.2016 16:03