edepsiz komedya

  • 469
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

hiç paralı seks yapmadım diyen erkek

zamanında bazı insanlar sırf derilerinin rengi açık ve maddi gelirleri çok daha yüksek olduğu için başka insanları satın alıp canlarının istediği koşullarda tarlalarında, evlerinde, iş yerlerinde çalıştırabileceklerini düşünüyorlardı. ve yaptılar. çünkü düzen böyleydi. çünkü zaten herkes yapıyordu. bazılarının vicdanına ters gelse de, arada bunun yanlış olduğunu düşünseler de yapmaya devam ettiler. ve bugün birçok insanın (en azından vicdan sahibi, onurlu birçok insanın) bu şahısları lanetle andığına eminim. en azından böyle düşünmek istiyorum.

bir kadını cinsel dürtüleri bastırma amacıyla belli bir süreliğine satın almanın daha onurlu hiç bir tarafı yok. ikiyüzlüsünüz. siz başka şansı olmayan insanların kötü hayat şartlarından yararlanan mikroplarsınız. kendinizi bir kadının günde yirmi farklı kişiyle beraber olmaktan şikayetçi olmadığına inandırıyorsanız hem ikiyüzlü, hem de kendisini kandırmaya çalışan bir andavalsınız.

üzgünüm ama üzerinden belirli bir süre geçtikten sonra (100 yıl mıdır artık 200 mü bilemem, insanlığın jetonu hep geç düşüyor) insanlar sizi de lanetle anacak. tarihin kara sayfalarında "zamanın cahilleri" olarak yerinizi ayırtmış bulunuyorsunuz. şimdiden savunma olarak "iyi de sonoçta bu zamanon en eski mesleği taam ma?" diye yazdırın o sayfalara.

gidip de 12 years a slave gibi filmleri izleyip rererö yapmayın hiç. filmin içinde bir karakter olsanız, bütün salonun film boyunca ölmesini istediği kırbacı kaldıran pislik olursunuz.

tanım: bireydir.

devamını okuyayım »
22.01.2015 03:35