edvarda mack

  • 1341
  • 0
  • 0
  • 0
  • 8 yıl önce

istanbul modern'in yıkılması

halkın açık havada piknik yapması mı?

ahahahahahahah

galataport nedir bilir misiniz? siz sefiller, halk olarak onu ancak dıştan görebileceksiniz. oha bu ne gerizekalılık! istanbul modern'e de parasız girmiyorduk elbette ama içeride bakılacak 3-5 parça resim oluyordu. hani sanat manat. bir iphone eksik alıp içinde ne varmış acaba diye bakabilirdin öküz. umurunuzda mıydı? yoo. galataport nedir peki kafasını sevdiğim? a-lış-ve-riş! içeriğinizi boşaltıyorlar. içeriksiz içeriksiz bakıyorsunuz. sizin yüzünüzden sinemalarım kapandı. nurtopu gibi bi modern sanat müzemiz olmuştu, sizin yüzünüzden kapanıyor. yürüdük aq siz tv izlerken biz yolları doldurduk. en-gel-le-ye-mi-yo-ruz!!! aptallığınızı engelleyemiyoruz. allah belanızı versin be. siz seçtiniz. bu adama oy veren elleriniz kırılsın.

ha bir de padişahınız eczacıbaşı'na pek tabii vaktiyle kızmıştır. dolayısıyla müzesini de yıkacaktır. adam halkın iradesi neticede. o değil de eczacıbaşı'na şahsım adıma zaman zaman ben de kızıyorum. ama bu elbette ayrı bi iksv'nin konusu.

ekleme: galataport manzaranın halktan alınıp zengine satılmasıdır. bir kültür varlığının yıkılmasıdır. galataport cinayettir. bu mevzudan evvel de cinayetti. öküz gibisiniz kardeşim. milyonlarca öküz.

devamını okuyayım »