efialtis

  • 152
  • 1
  • 1
  • 0
  • 3 gün önce

world of warcraft

epic boe flipleyerek 4 günde 4 milyon para kastığım oyun. işi gücü bırakıp boe mi fliplesem? *

edit: hevesli arkadaşlar için ufak bir açıklama geçeyim. expansion başında boe farmlamak için çok müsait, spawnrate'i çok yüksek bölgeler var. bu bölgelere 5li grup oluşturup (veya tekseniz lfgden custom sekmesi altında grup arayıp) boe farmı yapabilirsiniz. şu an raid, pvp ve m+ içerikleri oyuna sunulmadığı için oyuncular adına yapacak pek bir şey yok. world questlerini tamamlayan kendini boe farmına atıyor. piyasayı takip edin, hangi item ne kadardan alıcı buluyor bunları tradechat'i izleyerek gözlemleyin, ona göre değerinin altına satıldığını düşündüğünüz itemleri 3e alıp 5e satın. daha fazla bilgi için youtube'a 'wow boe flipping' yazarak videoları izleyebilirsiniz.

yardımcı olacağını düşündüğüm addonların başında tsm'i yazabilirim. tsm auctiondb, tsm desktop application işinizi çok kolaylaştıracaktır. item'a mouseover yaptığınız zaman auction house'ta ne kadara satılıyor, ortalama buyout değeri nedir, gün içinde kaç tane satılıyor gibi bilgiler elde edebiliyorsunuz. tsm auction eklentisiyle de geçmiş aramalarınızı kaydedebiliyor, favori aramalar listesi oluşturup tek tıkla arama yapabiliyorsunuz. meraklıysanız youtube'a tsm addon guide yazıp kurun. sıkıntı yaşayan arkadaşlar yeşillendirmekten çekinmesin:)

tsm için okunası bir kaynak

edit: 1000g'u 35 kuruştan 23 eylül itibarıyla 9 milyonluk gold stoğum var, gold satın almak isteyen varsa (twisting nether-horde) rapacious#2101 battletaginden bana ulaşabilir.

6 ekim güncelleme: stoklarımı artırdım, gold satışım devam ediyor. benden aldığınız goldla auction house'dan wowtoken satın alırsanız oyunun aylık gametime'ını 13€ (91tl) yerine 60 tlye satın alabilirsiniz. toplu almak isterseniz güncel wowtoken fiyatına göre sizin için daha avantajlı olacak şekilde hesaplayıp indirim yaparım. ilgileniyorsanız btagden ekleyin veya yeşilimi yakın :)

devamını okuyayım »
27.08.2018 11:03