egilincecataligozukmeyenentelmuslukcu

  • azimli
  • şamda kayısı (710)
  • 1434
  • 7
  • 4
  • 0
  • dün

fenerbahçeli futbolcuların mint açılışı fotosu

kürtaj meselesi, şike davası falan derken tam "soktuğumun memleketinde hiç mi eğlenceli bi şey olmaz" diye düşünüyordum; http://tinyurl.com/czx57fl aramasına yönelecekken bu fotoğraf karşıma çıktı. yarım saat malak gibi bakıp güldüm, sinirlerim boşaldı yeminle. soldan sağa öndekiler:

tuncay'ın kazağı tartıya vursak 5 kilo çeker eminim. o zamanlar "kondisyonu zayıf" diyenlere inat tuncay her gün o kazakla antrenman yapıyormuş sanırım.

aurelio berberinin "jöle vuriim mi" sorusuna "abi yapma" diyemeden kafaya jöleyi yemiş gibi duruyor.

semih pantulu ev arkadaşından araklamış, çok belli. bari yenilerinden seçmeye uğraşsaydın, o nasıl diz yapmak öyle? ev arkadaşının semih'ten 15 santim uzun olduğunu da paçalardan anlayabiliriz.

luciano da "sweat biraz kısa olsun da yeni kemer gözüksün." demiş. kule gibi adamdın, o kısacık sweat yakışmış mı hiç?

selçuk'a diyecek söz yok zaten. o pantolon, o raşitik bacaklar... çabuk biri gözlerime kezzap atsın.

recep halı saha maçından çıkıp gelmiş. üstünde kimsenin bilmediği bir takıma ait forma, altında halı saha ayakkabıları... başka açıklaması olamaz.

volkan üstünde başkasına ait dev paltoyla bakkala çıkmış da kadraja tesadüfen girmiş gibi duruyor. ayaklarındaki o çekingen duruş bu tezimi doğruluyor.

serhat "komple siyahı çeksem kimse uyumsuz diyemez" demiş, işin kolayına kaçmış.

gürhan fotoğrafta gülemeyeceğim yegane insan. efendi duruşu ve şimdi bile geçerli olabilecek giyim tarzıyla tek düzgün adam.

kemal de aslında düzgün giyinmiş ama o duruş her şeyi bitirmiş. sanki seneler sonra "biz lisede çok eğlendik yea" diyecek liseli gibi durmuş.

serkan montu çıkarıp çöpe atsaymış güzel giyinmiş gibi görünecekmiş ama o montun kesimi, beyaz çizgileri, fazlaca kısa olması... o montta rahatsız edici bi şeyler var. hani böyle mağazaya girip bi şey denediğinde tezgahtar "abi çok güzel oldu" diye gazlar da eve gidince o kadar da beğenmezsin ama mecbur giyersin ya; montta öyle bi hava var.

murat aslında ortalama giyinmiş ama duruşu artı puan kazandırıyor. gürhan'la beraber fotoğrafın düzgün adamlarından biri.

en sağdaki iki eleman serhat'ın hısım akrabası sanırım. yüzlerindeki "fitbolcu gelmiş, samimi fotoğraf çektirelim" ifadesinden dolayı bi şey diyemiyorum, belli ki düzgün çocuklar.

üst sıra soldan sağa:

servet fotoğrafla hiç ilgilenmemiş, kademe anlayışı da böyleydi zaten; rakip ne yapar, defanstaki diğer elemanlar nerde durur... yine umrunda değil.

önder'in giyim kuşamıyla alakalı yeterli veri yok. fakat her toplu fotoğrafta "gözlerim yumuk çıkmış, bi daha çek ya" diyen adamın bu fotoğrafta önder olduğundan şüphe duymuyorum. kalabalığı tekrar bir araya toplayamayınca facebook'tan tag'i de kaldırmıştır kesin.

hooijdonk bizim gurbetçilerin dev gibi ay yıldızlı kolye takma merakını bir adım ileri taşıyıp turuncu hollanda göyneğiyle kendini direkt belli etmiş.

ümit sosyetede aynı kıyafetle yakalanan iki kadının birbirinden kaçtığı gibi serhat'tan kaçıp arkalara sığınmış. "her şeyi siyah giysem kimse bi şey diyemez" diyen tek akıllı sen değilmişsin di mi?

bunu tanıyamadım, önceki entry'lerden de çıkartamadım ama bunca berbat giyimli insanın yanında sadece yüzü ve mavi gömleğiyle bile karizmatik durmayı başarmış, tebrikler bu abiye.

northside'ın uyarısıyla: üstte en sağdaki abi volkan ballı'ymış. hatta spor haberlerinden hatırladığım kadarıyla "idari menajer volkan ballı"... siz de bir düşünün, siz de kesin bu idari menajer sıfatıyla hatırlarsınız.

devamını okuyayım »
02.06.2012 04:13