eksisozluk kullanici sozlesmesini okudum

  • 30
  • 4
  • 1
  • 0
  • dün

evlenilecek kadında aranan özellikler

bu gibi başlıklarda yapılan yorumları samimi buluyorum ve hiçbirini eleştirmiyorum, istenilirse yüz satırlık bir entry girilsin fikrim değişmez bunun aynısı pektabi ki evlenilecek erkekte aranan özellikler başlığında da geçerli.

benim için diğer kadınlardan onu ayırt edebileceğim, bu benim kadınım olmalı * diyebileceğim özellik kesinlikle ben yorgun olduğumda sığınacağım bir koynun olmasıdır. burada bazı terimleri açıklamam gerekiyor çünkü ilk anlamlarıyla kullanmadım. yorgun olmaktan kastım işten eve gelinildiğinde olan günün yorgunlugu değil, en sevdiğinin acısını paylaştıgında üzerinde oluşan yorgunluk, bazen hiçbir şey olmamışken oluşan tükenmişliğin getirdiği yorgunluk hatta o ilk bebeği eşin elleri arasında gördüğünde oluşan o tatli yorgunluk. sığınılacak bir koyun, bazen bir el olur bazen onlarca kişinin gülüşüp eğlendiği ortamda biraz uzakta da olsa sevgiliyle göz göze gelmek de olabilir ya da en basit anlamıyla gerçekten sevgilinin koynu olabilir.

benim istediklerim aslında eşin tanımı yani çok basit şeyler. her evlilikte olması gerekenler. çok fazla şey istemiyorum allahım. şunu biliyorum ki ölüm gibi bir gerçek var. o yuzden varolan hiçbir şeye çok fazla anlam yüklemiyorum. allahım senden çok fazla şey istemedim, sevdiklerimin sağlığı dışında kendim için hiçbir şey istemedim. ama nolur nolur burada ve her dua ettiğimde yalvarıyorum benim bu isteğimi kabul et. başka birinden böyle bir sey isteyemem. tek kapı sensin.

ek olarak; şu tarz bir şarkıyı ellerini sımsıkı tutarak aynı kulaklıkta dinlemek istiyorum.

devamını okuyayım »
22.10.2018 17:18