el caballero negro

  • bıçkın (478)
  • 539
  • 18
  • 1
  • 0
  • evvelsi gün

ekşi itiraf

en iğrencinden, en yırtıcısına. tüm hayvanları severim. küçüklüğümden beri ördek, civciv, köpek, muhabbet kuşu, tavşan, kaplumbağa, yüzlerce balık, uğur böceği ** vs gibi onlarca hayvan da beslemişliğim vardır evde. bi tek şu kedilere illet oluyordum. civcivimi ve muhabbet kuşumu yemişlerdi, bi de bi tanesi sevmek isterken kolumu çizmiş kanatmıştı ben küçükken. çok büyük kinim vardı kedilere karşı. ha yine bu kedilere işkence edenlere falan çok büyük öfke duyardım falan ama kedileri de sevmezdim.

bi arkadaşım, berberinin kedisi yavrulamış onlardan birini almış getirmiş eve. ilk gördüğümde yanımda 4 kişi daha vardı. 4 kişinin arasında geldi benim kucağıma yattı tar tar tar tar rolantide çalışır gibi sesler çıkarmaya başladı. yavru mavru ama iz bırakanlar unutulmaz. tırsıyorum yavruyum mavruyum demiyor hırlıyor çizecek beni diye. sonra öğrendim ki o hırlamak değil mırıldamakmış. beni çok sevmiş de kendini rahat hissetmiş de. onun yerine o arkadaşlar yaptı işte yalakalığını.

sonra geceleri gelip benimle uyumalar, kucağımda aralıksız 1-2 saat dota oynamamı izlemeler, saklambaç oynamalar falan. bi baktım arkadaşın evine gidiş sayımda gözle görülür artış. 1 hafta görmeyince özlemeler falan. 2-3 ay böyle geçti. ne güzel dedim artık benim de kedi de olsa özleyebildiğim bir canlı var.

geçen 1 ay iş güç gidemedim. sonunda dedim bi bakıyım napıyo bizimki. bi gittim bildiğin kaplan olmuş, tosun gibi. sahibi de tosun zaten, kendine benzetmiş.* uyuzlaşmış. artık bana gelmiyor, kucağımda 2 saniyeden fazla durmuyor, böyle bi artis havalar falan. çok koydu lan. ne çabuk unuttun seni kolumda uyuttuğum günleri, dota oynarken gelip klavyemde elimin üstünde uyuduğunda rahatsız olma diye kaybettiğim oyunları şerefsiz hayvan.

devamını okuyayım »