eldrun

  • 1063
  • 15
  • 2
  • 0
  • dün

3500 dilekçe yazarak bürokrasiyi felç eden türk

tipik şark kurnazı türk insanı.

zaten anarşizmi ortalığı yakıp yıkmak, komünizmi ise karısını kızını paylaşmak ve çöpçü ile doktorun aynı maaşı alacağı bir sitem olarak görenler, doğal olarak liberalizmi madem özgürlük var neden okulda namazımı kılamıyorum, otobüs yolculuğunda namazımı kılmak için durmuyorlar, neden misafirlikte oturma odasındaki halının üstüne sıçamıyorum şeklinde algılıyorlar. medeniyetin trolleri olmuş durumdalar.

hakkını hukuki yollardan arıyor diye maval okuyan benzer zihniyettekiler adamın yasalara göre gayrimenkullerindeki eksiklikleri gidermesi gerektiği gerçeğini gözardı ediyorlar mesela, çünkü işlerine gelmiyor.

bu adam ve onu savunan ezikler adları gibi eminler türkiye'deki belediyelerde bir sik bile yapamayacaklarının, adam yerine konmayacaklarının. o yüzden bunları adam yerine koyan bir yer gördüklerinde mal bulmuş mağribi gibi saldırıyorlar.

asgari düzeyde mantığı olan insanların bir arada yaşaması için yine o insanlar tarafından oluşturulmuş olan sistem, çarpık medeniyet algısı nedeniyle sadece işlerine gelen kısımları gören bir organizmaların vücuda girmesiyle error veriyor.

devamını okuyayım »
12.09.2014 16:20