empty blank

  • azimli
  • anadolu çocuğu (313)
  • 1329
  • 13
  • 1
  • 0
  • dün

kadınları itici yapan detaylar

buraya öyle şeyler yazarım ki millet beni eşcinsel sanar.yazmayacağım ama söyleyecek bir çift lafım var.

madde 1- yoldan geçen hemcinsi uzun uzun süzmek: lan yemin ediyorum bu erkek halimle ben o kadar karıya kıza bakmıyorum. kendi ne kadar güzel olursa olsun hala göz diğer kızlarda. bu nasıl bir zihin yapısı, nasıl bir akıl ! dehşet içerisinde kalıyorum. karşıdan gelen dişinin rimel markasına kadar tahminlerde bulunması da bu maddeye eklenebilir.

madde 2- koltuk altının tişörtü ıslatması: aman allahımmmmmmmm. ya bir git defol gözüm görmesin. sen kızsın ! kız dediğin güzel kokar parfüm falan sıkar ne bileyim biz babamızdan böyle gördük. babamızdan gördük evet.

madde 3- erkeğin kendine muhtaç olduğunu düşünmesi: halk arasında götü kalkık kız modeli olarak bilinir. bu gibi insanların yaşaması bile utanç verici. kuyruk acım falan yok. kendilerini rezil ediyor bunlar.

madde 4- sabah akşam erkek muhabbeti yapmaları: bu kızlar hakkında "şöyle böyle" gibi şeyler düşünmem fakat kesinlikle itici bir unsur. karşı cinsi bu kadar merkeze almanın sonu kesinlikle hayır değil. evet de değil.

madde 5- yetersiz genel kültür: ayda yılda bir kez gündemi takip edip sonra laf açıldığında göt gibi kalmaları beni öyle bir itiyor ki camdan aşağı düşüyordum bir keresinde.

madde 6- futbol muhabbeti: gerçi kızların futbol muhabbeti el clasico'yu geçmez fazla ama o bile yakışmıyor. bir de "sabri çok yakışıklı yaaaaa" gibisinden cümleler sıçışın resmiyete dökülmüş halidir.

madde 7- şakaya aşırı tepki vermeleri: el şakalarından haz etmemek gayet normal. ben de sevmem. fakat arkadan geldi arkadaşın şakacıktan saçını şöyle bir çektiğinde feryat figan kendini yırtmak, naaapıyosun be salak demek de hoş değil.

madde 8- erkek arkadaşlarının kendilerine aşırı derecede karışmalarına izin vermek: şununla konuşma, şunu giyme, şuraya gitme gibisinden telkinler tavsiye boyutunda kalmalı. erkek arkadaşının istisnasız her dediğini yapan kız iticiyi bırak salaktır.

madde 9- topuklu giyip daha sonra yürüyemiyorum triplerine girmesi: haklı olabilir ama ilgilenmiyorum.

madde 10- midye dolma yememesi: midye dolma yemeyen her kız iticidir.

devamını okuyayım »
11.01.2012 22:39