enee bokum gibi olmus

  • 1296
  • 3
  • 1
  • 0
  • 6 gün önce

ev arkadaşını öldürmek istenen an

o devri çoktan kapatmış olmama rağmen hala içinde bulunduğum an.

eve bütün sınıf arkadaşlarını sabahın köründe toplar, gürültü yapmayın diyemez beni uyandırır, sonra da aa uyndn mı ksra bkma cnm der.

sevgilisi eve her gün gelir (ki kendisi iyi çocuktu hiç şikayetim olmadı), benimkinin geleceği kırk yılda bir arkadaşının morali çok bozuk olur gelip bizde kalası tutar. hayır diyemez. diyemediği gibi sanki herkesin ayrı odası yok, benim sevgilim o kızı yiyecek anasını sattığımın aynı çatı altında da bulunamayız.

eve sevgililerimiz dışında yalnızca kız arkadaş getireceğiz diye anlaşırız, ama bu sınıftan kankam bak zaten sevgilisi de var diye tutar tutar çocukları eve getirir, yetmez sürtük kuzeninin 1 haftalık yavşak sevgilisinin bizde kalmasına sesi çıkmaz.

işin en bok tarafı, ev yatırım olsun diye babası tarafından satın alınmıştır ve kira ev arkadaşına elden ödenir, buna rağmen her yıl ev sahibi başkası olsa yapmayacağı kadar zam yedirir.

eve yapılan harcamalarda benim sorumluluğum olmaması gerekirken hadi tatsızlık çıkmasın diye sineye çekilir.

sırf kendisi bir sene okulu uzattı, ben gidince kira alamama durumu olmasın diye daha ben gitmeden ev arkadaşı bulup bana hiç haber vermeden eve yerleştirmeye kalkar.

ben kabul etmeyince bu sefer diğer kızı eve yerleştirmek üzere babasıyla eve gelmeye karar verir.

tam mezuniyet üstü olduğundan sevgilinin gelip mezuniyette yanında olabilmesi durumunu patlatır.

zaten son rahat günlerini geçiren benim apar topar ertesi gün evi boşaltıp çıkmama karar verdirir.

peşin ödenen bir sonraki ayın kirası yeni kiracı geleceğinden talep edilir, parayı vermek istemeyen sürtük gider ailemi arar sırf sevgilisinin bizde kalmasına izin vermediğim için evden çıktı der.

hala o kadar sinirliyim ki evin eşyalı olmasını fırsat bilip her şeyi kırıp dağıtıp çıksaydım o evden keşke diyorum.

devamını okuyayım »
10.05.2013 21:12