enkaz devraldik

  • azimli
  • anadolu çocuğu (331)
  • 2552
  • 31
  • 2
  • 0
  • 4 gün önce

tehlikenin farkında mısınız

işte o döneme ait bir liboş entrysi: (bkz: #11075320) caps
bu tür entryler korumaya alınmalı, steril ortamda saklanmalı ki müze gezer gibi arada gelip inceleyelim, ileride çocuklarımıza hayvanat bahçesi gibi gezdirelim. atalarımızın maymundan geldiğinin bir kanıtı adeta. ortalama şempanze zekası buna tekabül ediyor.

--- spoiler ---

"şimdi ben diyorum ki bu slogan bir fırsattır aslında. bunu tüm cumhuriyetçi kemalist laikçi ulusalcılarımız ciddiye alsa, hatta geriye dönülemiyecek bir raddeye geldiğine inansa "tehlike"nin, aman şeriat geliyor paniğiyle yurtdışına gitseler, kurtulsak. kürdü, türkü, dincisi, ateisti, hristiyanı hepimiz rahat rahat yaşıycaz gibi sanki."
--- spoiler ---

şu üslubun güzelliğine bakar mısınız? varoşluk paçalarından akıyor. 8 yıldır entry girmemiş. doğal seleksiyona uğramış olabilir. akp artık bunu skmiş midir sabaha mı bırakmıştır bilemiyoruz. hahahah

--- spoiler ---

"o sebepten diyorum valla tehlike acaip duruma gelmiş durumda arkadaşlar. kesin geliyo şeriat söylemedi demeyin. malı mülkü satıp bir an evvel çıkmak lazım ülkeden. "
--- spoiler ---

malı mülkü satmadan çıktım sekerim, bi yandan da kira geliyo mis. götünde bomba patlamadıysa sen de çık derim. hep beraber rahat yaşıyorlar ülkede sanırım şu an :)

edit: bu tarih oncesinden kalma teyzemizin şu anki nicki bir takim dis mihraklar . ekşiden kapidan kovulup başka nickle bacadan geri dönmüş. baktım son derece mutsuz, gece gündüz tayyibe saydırıyor. nicki bile tayyibe saydırmak için özenle seçmiş o derece. hani kürdü dincisi hıristiyanı mutlu yaşayacaktınız bebişim noldu? :))

devamını okuyayım »
17.05.2016 06:57