ercumend ozkan

  • 941
  • 233
  • 37
  • 0
  • dün

26 aralık 2019 musqaburger rezaleti

ortada tek bir rezalet var o da iş yerinin adı. muska ne lan? okunmuş hamburger mi satıyorsunuz? dürümlere mi üflüyorsunuz? muska denen şey islami açıdan hurafe ve saçmalıktan ibarettir.

olaya gelirsek, verilen link incelendiğinde asıl mağdurun iş yeri olduğu anlaşılıyor. köfteyi beğenmeyip bir kaç kez geri gönderiyorlar, son geleni bir güzel mideye indiriyorlar sonrada lezzet, servis vs. her şeye 1 veriyorlar. iş yeri kibarca bir geri dönüş yaptığı halde iş yerini rezil etmek, zarar vermek mantığıyla ekşide rezalet başlığı açıyorlar. bunu da kendi yazdığı cevap mesajlarını gizleyerek yapıyor.
mesajda denildiği gibi hadi lezzeti beğenmedin servise neden 1 verdin? tek sıkıntının az pişmiş köfte olduğunu söylüyorsun ama komple gömeyim mantığıyla her şeye eksi puan vermek hakikaten vicdansızlık. alın size hayatta en uzak durulması gereken insan modeli. kibirli, narsist, ukala. memleket bunların eline kalmışsa vay halimize.

edit: mağdur olduğunu iddia eden yazarın ön bilgi olarak yazdıklarında geçen şu ifade iş yerinin asıl mağdur olduğu ihtimalini kuvvetlendiriyor. komple şehre küfür ediyor birde ahlaksız:
--- spoiler ---

ön bilgi: musqaburger, amk erzurum'unda yemek yenecek sınırlı sayıdaki yerlerden biri.
--- spoiler ---

devamını okuyayım »