erebosss

  • 197
  • 1
  • 0
  • 0
  • 3 hafta önce

atrin

tuttu sigarayı bi hırsla çekti. huyu öyleydi mutlaka dumanı üflerken konuşmaya başlardı, dumanı üflerken bi yandan anlatmaya başladı.

-bana lisede kumaş pantolon giydirecek adamın amına koyardım olm hayatta giymedim kumaş pantolon. hep kotla gittim okula ben. (ilker, 22 yaşında, kantırcı)
+ nası yaa? e yasak değil miydi kot ilker abi? (ben, 17 yaşında, mal)
- yasaktı olm. sikerler yasağını. (sigaradan bi fırt daha çeker)

sigaradan bi fırt çektim. bu öyle sigara içmeden hazmedilecek bi iş değildi. ben maldım ve okula kumaş pantolonla gidiyordum. biz yaklaşık bir buçuk milyon genç maldık ve hepimiz okula kumaş pantolonla gidiyorduk. atrin, ayaklı bir çift daşşaktı. kokoreççide çay içiyoduk ama sanki ben ne kadar o kokoreççiye ve esnaf dünyasına aitsem o da oraya o kadar uzaktı. güneş gözlüklerini iki santim aşağı indirip gözlük üstü bakışını attı. tam dumanı üflerken enseye yapıştırdı bi tane.

- düzgün iç len şunu. karı gibi içiyon amk hiç eline yakışmıyor lan.

şu cümleye mesela üç gün ayna karşısında sigara içme çalıştım. bilmez kendisi.

+ benim dayıoğlu var o da supide ilker abi.
- kimmiş lan?
+ serkan. futbolcu. na bu (cüzdanda tüm sülalenin fotoğrafının taşındığı yıllar. telefondan eli sağa sola kaydırıp kaydırıp resim göstermiyoruz, çıkarıp masaya vuruyoruz foto remzi fotoğraf koruyucusunu!)
- haa tanıyom ben bunu. kavgaya girdik biz bunlarla. zincir mincir daldık ibnelere. amk benim çantayı 4. kattan aşağı attılar.

bi fırt daha çekiyorum ama hırstan kudurucam. biz lisede bi kere kavga edelim dedik onda da toplasan 3-4 tokat anca olmuştur. [caps lock aç] adamlar zincirle giriyor amk [caps lock kapat]

işte bu adamın kızı oldu sözlük ahalisi. uyumayın ulan allahsızlar ilker abimin kızı olmuş!

kumaş pantolon giymeyen, zincirle kavgalara dalan adamı şimdi cillop gibi aile babası yaptılar. ellerinden öpüyorum yenge. çok iyi de oldu çok güzel iyi oldu tamam mı ?

devamını okuyayım »
16.08.2012 22:49