eskizi bitmeyen mimar

  • 147
  • 0
  • 0
  • 0
  • 3 ay önce

sevgilisine para harcatmayan kız

siz de seviyorsanız eger ilişkiniyi yürütmek için çabalamaya değecek kızdır.

kadınlar her ilişkilerinde farklıdır gerçekten değer verdikleri birinin bütçesini ıvırını zıvırını düşünürler. siz zaten bu tip kızlara şaşırıyorsanız size aşık olmamis kizlarla takilmissiniz demek ki hep. erkek arkadaşımla bırakın pansiyona gidip yine onun parasini harcamayı otobüse verecek bile paramizin kalmadığı, aylarca sadece benim maaşımi ya da sadece onun maaşını birbirimize "yedirdigimiz" dışarda 2 bira içmek için kuruşların hesabını yaptigimiz oldu. kazandığımız parayi ortaya koymasakta ikimizindir zaten. onun parasini harcama/harcamama diye bir şey kalmıyor bu durumda.
bazen arkadaşlarımın, çevremdeki insanların ilişkilerine, dert edindikleri şeylere, tartışma konularına, evlenecek olanların ilgilendiklerine eksik olduğu için yakındıkları seylere bakıyorum ve kendimi uzaylı gibi hissediyorum. ne tavsiye verebileceğimi bile bilemiyorum. en son tartışma diye adlandırdığım şeyi hatırlayıp gülüyorum. (uğraşıp hazırladığım biber dolmasina ketçap mayonez bocalamasidir. yaptigim yemekler konusunda cok hassasim)
sonra geçmişteki ilişkilerimi düşünüyorum güzel bir arabasi olduğu için bile biriyle bir kaç kez görüşmüştüm. sevmek ve sevilmek yetiyor arkadaşlar. bir kadına kendinizi göstermekten zayıf görünmekten çekinmeyin. sadece maddi konularda değil genel olarak zayıflığınızı görmüş kadının tavırları size gerçek duygularını belli eder. tabi sizin de ilgilendiğiniz kadının sadece beden ölçüleri değilse.

devamını okuyayım »