esse classic

  • 232
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2 hafta önce

mithrain

son 1 aydır takip ettiğim twich yayıncısı.
öyle oyun manyağı biri değilim ama oyun videolarını izlemek hoşuma gidiyor, o yüzden de bilindik birkaç yayıncıyı takip ediyorum. ki aralarında en keyif aldığım yayıncı da kendisi.

gel gelelim yazılanları okuyunca cidden hayret ettim. lan arkadaş, bu adam turnuvalara çağırılan, göz önünde olan, günde 4-5 saat pubg oynayan bir adam. hile yapsa ilk tespit edilecekler listesinde. evet turnuvalarda bile hile oluyor(muş) ama bu adamın oyun sırasında hile yapmadığı izlerken bile belli.
ayrıca egoist denmiş de, ben bu adamı sırf egoist saçma sapan tavırları olmadığı için izliyorum biraz da. egoist kelimesinin anlamını mı bilmiyoruz acaba.
geçen gün izliyorum mesela, arka arkaya 6 oyunda saçma sapan şekilde öldü. hepsine de oyundaki bugların sebep olduğunu dile getirdi yayın sırasında, ki cidden öyleydi. zaten adam anlam veremediği bir şekilde öldükten sonra direkt açıp tekrarını izliyor ve gösteriyor bakın şurda şu oldu diye.
ayrıca ben bugün twich yayıncısı olmaya karar versem, ben de kamera açmadan oynarım arkadaş. oyun oynarken belki çırılçıplak olmayı seviyorum, belki burnumu karıştırıyorum, hepsini size göstermek zorunda mıyım, nasıl rahat ediyorsam öyle oynarım arkadaş.

sanırım küfürlü, sürekli boş yapan twich yayıncılarının üyeleri bok atıyor bu arkadaşa biraz. yoksa adam çatır çatır oyun oynuyor. muhabbeti güzel, küfür etmeden derdini anlatan, efendi bir kaarşimiz bence.

devamını okuyayım »
20.06.2018 08:34