evilinacloset

  • 1713
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

teşekkür ettim

bunu söyleyen kişi özür dilemeyi de bilmezmiş, teşekkürü de kabul olmazmış, kıroymuş.

topluluk içinde sağol demek de ayıpmış mesela. sağol diyince de kıro oluyormuşsun, öyle duydum ben. çünkü tüm kişiliğin tek bi kelime üzerine kuruluyormuş. sağol da kıroların kullandığı bi' kelimeymiş.

teşekkür ederim demek yerine sadece teşekkürler dersen de büyük ihtimalle gay oluyormuşsun, doğru mudur bilemem. bi yerde öyle okumuştum. hani daha kız işi, hızlı söyleyince japon animelerinde saçlarını iki yandan toplayan kızların konuşmaları gibi çıkmıyor mu ses ? çıkıyor. bak subliminal mesaj var, farkında değilsin. teşekkürler dedin, gay oldun. çünkü tüm kişiliğin, yönelimin bi kelimenin üzerine kuruluyor.

kuzum afedersiniz ama siz manyak mısınız ?

ben de kullanıyorum teşekkür ettim diye. bunu söylerken o kişiye nasıl bakıyorsunuz, vurgunuz nasıl bunların hiç mi önemi yok ? 'teşekkür ederim' derken kendimi çok gay hissediyormuşum, zorlanıyormuşum, utanıyormuşum da ondan teşekkür ettim demek benim için daha kolaymış. e iyi de ben gayim zaten, ailem arkadaşlarım herkes biliyor lan ?! fakültemin ortasında hüngür hüngür ağlamışlığım mı yok, birini kırdığımda ağlaya ağlaya özür dilemişliğim mi yok. bunları yaparken utanmayacağım da 'teşekkür ederim' derken mi utanacağım ?

size naçizane bir tavsiye: iki kelimeye bakarak kişiliz analizi yapmayın, insanlara o kadar yüzeysel bakmayı bırakın.

devamını okuyayım »
31.01.2012 15:30