evrilemeyen homo sapien

  • hırçın golcü (295)
  • 954
  • 11
  • 1
  • 0
  • 3 gün önce

ikinci gezi direnişine katılacaklara tavsiyeler

bu caniler, kendi gezilerini yazıyorlar tarihe, kanla, nefretle, kinle.

cahillerle tartışamazsınız, çünkü hep haklılar diye bir söz vardı. bu insanların kaşısına bilgiyle geçemeyeceğimiz çok açık. her zaman onlar kendilerince haklı olacak. bu cepte.

hükümet onları destekliyor. mesela gördük ki ulaşım ücretsiz olabiliyormuş. telekomünikasyon şirketleri dakika sms ve internet dağıtabiliyormuş bedava. karşımızdaki insanlar gerçekten sanıldığı kadar çok değil, ama örgütlülüler. biz gezide bile binbir çeşit insanken, bu cahiller hep aynı odun kafa ve gericiliğe örgütlüler. imamının selasından, ulaşıma, ücretsiz telefon servislerinden, sokağa çıkın çağrısı yapan belediye başkanlarına kadar örgütlüler. bu da cepte.

bu adamlar insan öldürüyor. biz karıncayı incitemezken, evlerimizde kedi, köpek beslerken bu manyaklar karşı tarafın kafasını kesebiliyor, yaralayabiliyor. bir insan öldürdüğünüzü düşünsenize! düşünemiyoruz arkadaşlar. olmuyor. biz cani değiliz. biz olabildiğince hümanist, çevreye zarar vermek istemeyen, herkesin mutlu ve özgür bir şekilde yaşamasını isteyen insanlarız. bunu da koyalım cebe.

ve bizler eğitimlileriz, işçileriz, öğrencileriz, kadınlarız, lgbtleriz ve ekonomiye şekli biz veririz! ve bu kapitalist sömürge ülkesinde bütün sorunların temeli ekonomiktir. biz azınlık bile olsak, bu devlete, şirketlere, patronumuza büyük zararlar verebiliriz. bu da cebimizde olsun.

arkadaşlar, tek çare ekonomik boykot. bu hem hükümetin gündemini değiştirir hem de evlerimizden çıkmadan bir şeyleri değiştirebiliyor olduğumuzu göstermiş oluruz. ve zaten ekonomik krizin içindeyken boykotun etkisi çok daha fazla olur.

bizler gezide, bütün dünya bizi desteklerken bir şeyleri değiştiremedik. bunun tek sebebi ortak akla sahip olmamamızdı. hep çok renkli ve birbirimize karşı toleranslıydık. ama ülkenin haline bakarsak o günleri, tomayı, biber gazını özlüyor insan! karşımızda bizi dağıtmaya çalışan güçler vardı, öldürmeye çalışan değil. teker teker öldük.. ama aynı dakika içinde taranarak ölmedik. arasında korkunç farklar var arkadaşlar. bu durumda, evlerimize hapsolmuş, selalar dinlerken eminim hissediyorsunuz, bir şeyleri değiştirmek zorundayız. bunu bizden başkası yapmayacak. lütfen herkes elini taşın altına koysun. herkesin katıldığı bir boykot, şahsımıza, işimize zarar veremez.dahası, örgütlü bir halkı hiçbir kuvvet yenemez!

haydi boykota!!

devamını okuyayım »