evrimin kayip halkasi

  • 394
  • 18
  • 1
  • 0
  • evvelsi gün

sürekli çocuğunun fotoğrafını paylaşan anne

arkadaşım yeter yahu.

bunların bir çocuğu olur.aman allahım. sanki çocuk doğurmamış da evde uranyum zengileştiriyor.

"canikom yemek yerken", "gözlerini ısırdığım", "totuşundan kırttığım" gibi zeka fışkıran yorumlarda cabası. yanında tabi bol bol hashtag. "#canım, #benim, #bugün, #kendi, #bokunu, #yemiş, #demek ki, #zeki, #olacak." gibi abudik kubudik ifadeler.

kızım biz senle 4 yıl önce pink floyd'un wall'unu tartışmıyor muyduk? land and freedom izleyip anarşi kasmıyor muyduk?

half-life'da bir kafaya zıplayan bir yaratık var ya, hani beyni ele geçiyip sağa sola el sallıyor, hah işte bunlarda el sallamıyorda günü birlik foto paylaşıyor işte.

hayır şimdi arkadaşlıktan çıkartsan suç çıkartmasan ayrı suç.

#ne,#bok,#yiyeyim,#sözlük?

zorunlu edit:edebiyle, az ama öz paylaşım yapan anneleri tenzih ederim.

daha da zorunlu edit: hayır bende uranyum zenginleştirmiyorum. ama ona göre de paylaşım yapıyorum. buna dünyanın merkezi benmişim gibi davranmayarak başlıyorum mesela.

son edit:arkadaşlıktan çıkartın kurtulun diyenlere sesleniyorum, biz arkadaşlarımızı seviyoruz. biz sadece şu anki hallerini sevmiyoruz. biz hesaplarını takip ediyoruz, çünkü biz bu arkadaşlarımızı merak ediyoruz. çocuğuyla çekilmiş bir kaç fotoğraf ya da çocuğunun arada sırada çekilmiş özenli, güzel istismar teşkil etmeyecek fotoğraflarına niye laf edelim. ama şuurunu kaybetmiş gibi hareket ettikleri zaman ister istemez bizde yeter allahını seversen diyoruz, olay bu. yarın bir baba olarak bende böyle bir şey yapacaksam biri de beni vursun ayrıca*

devamını okuyayım »
25.12.2016 12:14