ex manto

  • 230
  • 24
  • 13
  • 0
  • dün

soyunma kabini önünde bekleyen erkek

hayatının en büyük çilelerinden birini çekmekte olan erkektir. hele bir de kadın mağazasıysa.

sevgilisi/nişanlısı/karısı bir kucak kıyafeti eline almış ve giyinme odasına girmiştir. o anda düğmeye basılmıştır, çile başlamıştır. kabinlerin önünde durmamalıyım orada soyunup giyinen kadınları kestiğimi sanabilirler. biraz buradan uzaklaşmalıyım. eller göğüste kavuşturulup “benim bir amacım yok gibi görünse de aslında şurada giyinen kadını bekliyorum” imajı vermeye çalışılır ama çok da başarılı olunamaz. bari bir şeyler bakıyor gibi yapayım.

kafa bir tarafa çevrilir. aha! don sutyen reyonuymuş, olm sapık sanacaklar hemen öteki tarafa çevir kafayı. aha! orada da bir kadın kıyafet bakıyor onu kestiğimi sanmasın, biraz daha uzaklaşayım buradan. ama çok da uzaklaşırsam şimdi hatun kıyafetini giyip bana göstermeye kalkar çağırır bulamaz, çileden çıkar. fazla da uzaklaşmayayım. gözler seksi çağrışım yapmayan ve kadınların da yoğun olmadığı bir bölge aramaya başlar. şanslıysanız şapka, şemsiye, takı vs. reyonu yakınlarınızdadır. ama onu da bulamadıysanız mağaza içinde tur atmaya başlarsınız başınız önünüzde. periyodik olarak giyinme odasının önünden geçerek.

o esnada sevgilisi/nişanlısı/karısı kıyafet deneyen bir adam giyinme odasına dalmış, resmen denerken kadına eşlik etmektedir. lan pezevenge bak biz kırk takla atalım oraya yanaşmamak için herif girsin içerde takılsın.

hatun yanına çağırır bak nasıl olmuş diye. amaç bir an önce bu süreci bitirip bir an önce o mağazadan çıkmaktır.

- süper olmuş, harika olmuş, hadi alıp çıkalım.
- hmmm ama sanki beli biraz sıkıyor
- sktr..
- anlamadım?
- yok bir şey. sıkıyor gibi görünmüyor burdan ama yine de sen bilirsin.
- yok yok sıkıyor bu

bir tomar daha elbise yine o oda yine aynı çile…

kadınların alışverişleri ortalama bir erkeğe çiledir, eziyettir. lütfen, anlayışlı olalım. gez dolaş takıl istediğni al. bu da kredi kartım zorla limitleri. ama beni allah aşkına o kabinin önünde bekletme.

devamını okuyayım »