fadetoreality

  • aklıselim (550)
  • 677
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

siftah

risk faktörü yüksek bir sözcüktür. ders çalışmaya siftah yapamadığınızdan bahsederken kendinizi uçkurunuzun derdine düşmüş insanlarla tartışırken bulabilirsiniz. bu zatlar sizi bir yerlere götürmeyi teklif edip dururlar. istemediğinizi söylerseniz bir neden isterler. neden olarak "para karşılığı, bana ters..." gibi şeyler hoş karşılanmaz, "bu işin felsefesi mi olur hacı?" gibi cevaplar alırsınız, aman diyim. hele "bunu doğal süreç dahilinde yaşamak istiyorum" gibi bir laf ederseniz, bittiniz. gey damgasını yediniz bile.

henüz ettiğiniz bu tip laflar yüzünden birileri gülerken ortadan yarılmadıysa evlenmek, din, askerlik gibi konular açılır, örneklendirilir bu olay bol bol. "şap" üzerinde uzun uzun durulur, çarpıcı örnekler bir el hareketiyle görselleştirilebilir (modelleme de diyebiliriz sanırım). verilecek en uygun cevap "geçen gittik arkadaşlarla, hatun şöyleydi böyleydi vırt zırt"tır, ardından da ufak ufak kaçmak lazımdır ortamdan.

sadece size özel olması gereken bu olay bu kadar zevksizleştirilebilir... köpek çiftleştirir gibi bu işe girişen çok insan var çünkü. daha önceden para karşılığı bu olayda deneyim sahibi olanlar kendilerinde sizde olmayan bir yetinin var olduğunu düşünürler. sanki tek başınıza gidip yapamazmışsınız gibi gelir onlara. oysa para herşeyin kapısını açmaz mı zaten?

seks, cinsel kimlik, cinsel yönelim, cinsel baskı... yoktur böyle şeyler onlara göre. mutlak olan iki şey vardır: erkeğin cinsel etkinliği -ki bu fazlasıyla entel bi tanım oldu onlara göre- ve kadının bekareti (ah, kız demeliydim!).

(bkz: feminist erkek)

devamını okuyayım »
16.11.2006 05:09