fakir misin nesin defol

  • azimli
  • hırçın golcü (260)
  • 4988
  • 50
  • 6
  • 0
  • 5 gün önce

defne joy foster

ölümünden sonra sözlük genelinde 2 farklı kokuşmuş insan türediğini gördük.

1 - bir kadının evli ve çocuklu olmasının, onun sabahlara kadar eğlenip başka adamlarla ilişki yaşamasına engel olmadığını, bunun gayet doğal, insanı bir hak ve özgür yaşambiçimi olduğunu savunan çakma elitist ve hasta feministler.
2 - sırf alkol aldı ve geceyi başka bir adamın evinde geçirdi diye öldüğünü hakettiğini düşünecek kadar insanlıktan nasibini almamış yobaz sürüsü. 7.4 yetmedimi'ciler.

günlerdir bu iki hastalıklı zihniyet benim sinirlerimi zıplatmaya yetti. dini öne sürüp bu tür olaylarla prim yapan zihniyete zaten alıştık, onlar kafadan ofsayt. ben özellikle olaya özgürlükten giren, kadın haklarından çıkan ve en önemlisi aldatmayı meşru kılabilecek seviyede fikir beyan eden arkadaşları hayretle izledim. merak ediyorum acaba sizin anneniz/babanız, karınız/kocanız ya da yakından tanıdığınız herhangi bir kadının/adamın, sizin hiç tanımadığınız bir adamın/kadının evinde belli bir yakınlaşma yaşadıktan sonra hayatını kaybettiğini öğrenseniz aynı şeyleri savunur muydunuz burada? size göre gayet normal yani karınızın/kocanızın 1.5 yaşındaki çocuğunu ve sizi bırakıp başka insanlarla düşüp kalkması? bunu gerçekten kaldırabiliyorsan bana acil boy fotoğrafını gönder çünkü heykelini diktiricem canım, ciddiyim. afedersiniz ama sizin özgürlükten ve modernizmden anladığınız her neyse, işte ona komple kafam girsin. ne demek yahu normal? ne özgürlüğünden bahsediyosun sen? abi nerde yaşıyosunuz siz cidden merak ediyorum ya, koloniniz nerde? ne zaman aile kavramı sizin zihinlerinizde tamamen çöktü? ihanete uğrasa, daha günü dolmadan sözlüğe gelip ''aldatmak'' başlığı altına ''orospu çocuğu davranışı'' yazacak olan kafalar, şimdi gelmiş buraya ''ama yaptığı yanlış değil, sonuçta onun seçimi :('' diyor. ulan bırakın ikiyüzlülüğü be! kokunuz ta buradan duyuluyor. ne kadar yapmacık olduğunuzun da farkındayım ben. tribüne oynadığınızın, hümanist gözükmeye çalıştığınızın da gayet farkındayım. asıl bundan iğreniyorum işte. gerçekte düşünmediğiniz şeyi sırf insanlar sizi takdir etsin diye öyle düşünüyormuş gibi yazmanıza kıl oluyorum.

bekarsındır, sorumluluğun yoktur istediğin boku yersin. ortamda ot çeker, istersen orgy döndürürsün. kimse de bir bok diyemez. hatta evliliğin boka sarmıştır o zaman da istediğin boku yersin, arada sevgi yoksa. ancak evliliğin ve bir anne olmanın sorumluluğu vardır. defne bu sorumluluğun farkında olmayarak bir hata yapmış ve talihsiz bir şekilde maalesef hayatını kaybetmiştir. benim kabullenemediğim defne'nin ölmeden önceki hareketinin gayet doğal olarak karşılanması, bunu bir hak olarak görmenizdir. asıl hastalıklı düşünce yapısı budur. işin bokunu çıkarmaktır.

ha bir de, ''defne'nin tek suçu türkiye'de kadın olmak :((('' kafasını yaşayan feminist manyaklar var. bunların kafaya hayranım ha. kimsede yok böylesi. çok alakalıymış gibi geliyo buraya, defne üzerinden ataerkil toplum yapısına giydiriyor hanfendi. erkek yapsa alkışlarmışız ama kadın yapınca köpürüyormuşuz. ulan 3 gündür aldatmayı meşru kılan sizlersiniz be! ali kırca'nın, can dündar'ın hatta barış manço'nun aldıkları tepkileri unuttunuz herhalde? aldatmanın her türlüsüne karşı olduğumuzu söylüyoruz, daha ne kadar açık olalım? ya da sizin algılarınız daha ne kadar tıkalı kalıcak? asıl cinsiyetçiliği yapan sizsiniz farkında değilsiniz. feministliğiniz hastalık noktasına gelmiş artık. aynı şekilde hümanizmin bokunu çıkarmışsınız. ortada defne'ye herhangi bir linç girişimi olmasa dahi varmış gibi gösteriyorsunuz. ha nefretini kusan yok mu, var. özellikle bu yobaz kesim kadıncağıza çok yüklendi son birkaç gündür ama ne diyorum? adamlar kafadan ofsaytlar, bırakın havlasın.

sizin normalde düşündüğünüz ama sözlükte çok farklı dile getirdiğiniz bir şeyi yüzünüze vurmak acıtıyor olabilir ama durum böyle. başkalarının aslında sizin ne kadar ikiyüzlü olduğunu bilip dile getirmesi kötü di mi? ve sen şimdi bana ve benim gibi düşünenlere nefret kusarak artılarını toplamaya koyulacaksın. kolay gelsin diyorum :)

devamını okuyayım »