faruk1990

  • 1310
  • 7
  • 1
  • 0
  • 3 gün önce

yer yarılsa da içine girsem denilen anlar

yer altınoluk. sene 2012.

kardeşimle gittiğim tatilde yüzme bilmediğimiz için aile plajının oralarda teyze , dede , torun çoğunluklu bi güruhla güzel güzel yürüyüp ıslanıp geliyoruz denize. en büyük aksiyonumuz ilerdeki dubanın oraya gitmek falan. neyse bi kız arkadaşım vardı orda. kız oralı. yüzmeyi falan yalamış yutmuş yani. bi gün dediki faruk ben arkadaş cafenin ordaki plajdayım oraya gel istersen. bende kardeşime sen takıl buralarda ben bi gidiyim azcık falan dedim. aklı sıra hatunla yüzücem. neyse plaja gittik tabi. serdik havlumuzu derken hatun tülü seksi bi şekilde çıkardı ve bikinisiyle asil asil suya doğru ilerledi. bi iki adımdan sonra lak diye kendini bırakıp balık gibi ileri doğru yüzdü bana gel gel yapıyo. ve evet işte başlıyoruz haaaydi bakalııım ;

ben nerden bileyim ordaki plajın o kadar derin olduğunu ? lan daha ayağımı attım atmadım laak diye denizin dibine girdim. ama tam değil burnum gözlerim falan üstte henüz. ama takdir edersinizki insan panik yapıyo. dur ben iki çabaliyim geri dönerim dedim kendi kendime ve başladı sıcak dakikalar. ben geri dönmeye çalıştıkça hafif dalgalı olan deniz iyice beni açığa almaya başlıyo. yalnız işin rezil tarafı şu; '' kıyıdayım !!! '' . benim kafa komple içeri girdi. nefes tükeniyo falan nası tırsıyorum. ama dur rezil olma hadi bi adım daha at çık ve su soğukmuş diyip girme cool ol lan ! ama yok. baktım iyice sıçıyorum dedim sikerim karizmasını başladım elimle kurtarın beni hareketi yapmaya ! ayağımı yere basıp zıplayıp kafa hafif çıkınca ; '' boğuluyorum !!!! '' demeler falan off tam rezillik. lan azcık daha ilerde olaydı bari . ben denizde boğuluyorum iki adım ötemde çocuk kumdan kale yapıyo amk ! işin diğer trajikomik tarafı ne beğenirsiniz ? millette kızda beni şaka yapıyorum sanıyo ! kafayı kaldırıp baktığımda kız gülüyodu lan ! ama baktılar durum ciddi heralde diye tam artık '' buraya kadarmış faruk , napalım olsun.. elveda zalim dünya.. elveda '' diye içimden geçirirken alttan beni bak abartısız söylüyorum tıpkı bir buldozer gibi devasa boyutlarda bi amca alıverdi. adam o kadar yapılıki ben kıyıda boğulmuş olarak adamın kucağında yeni doğmuş ceylan gibiydim yemin ederim. ona sığındım resmen. adam indirdi beni '' oğlum burası derindir yüzme bilmiyosan niye giriyosun ? '' falan dedi ama ben o an diyorumki hassiktir neden kurtardın neden !!! tüm sahil bana bakıyo lan ama kimse panik değil . neden ? çünkü kıyıda boğuluyodum olm ne gibi bi hasarım olabilir. topu topu 30 saniye durdum içerde. kızda ordan geliyo ama kahkahalarla böyle. rezil oldum rezil resmen. giyindik çıktık ordan bidahada gitmedim asla. işin ilginci kız benle irtibatı kesmedi lan acıdımı nedir. yazık demiştir bide ben darbe vurmiyim diye.

buda böyle pis iğrenç bi anımdır. siz siz olun denize yiğitlik etmeyin aslanlar. bu işin şakası olmaz bok yolunada gidebilirdim. ha gitmedim noldu yaklaşık 100 - 200 kişiye rezil oldum . olsun. yüzmeyi öğrenin .

edit : imla

devamını okuyayım »
16.10.2014 22:29