fazlaejderhasiolanvarmi

  • her eve lazım (737)
  • 520
  • 4
  • 4
  • 0
  • evvelsi gün

11 nisan 2016 beşiktaş bursaspor maçı

hep karaborsacılar, şerefsizler, 100 liralık bileti 1000 liraya satan orospu çocukları falan yazılmış ben güzel bi'şey yazıcam.

şunu yazdığımdan beri beni takip eden bi' arkadaş varmış burda. kendisi "ben gidemiyorum al benim bileti sen git" diyerek dualarımla 1947 yapımı château cheval blanc şarabından ırmaklar akan bi' cennet köşesinde rezervasyonunu yaptırmıştı zaten, bi' de (para bile kabul etmeyecekti de) bileti aldığı fiyattan devrederek damarlarında kan yerine nur aktığını kanıtlamış oldu. kendisini huzurlarınızda dünyanın en iyi insanı ilan ediyorum. kozmos seni kutsasın.

pegasus airlines, doğa ana ve evren izin verirse buluşup kanatları var mıymış diye kontrol edeceğim bu arkadaş, "sende bi' tane daha bilet yoktur di' mi?" yüzsüzlüğüme karşılık aynı bloktan bi' arkadaşını da biletini çok az bi' farkla devretmeye ikna etti ve iyi insan olmanın nirvanasına yükseldi. kendisine pavyonda yedirip içirmeyi, rusa götürmeyi, nüfusuma almayı, üç dilek hakkı vermeyi, hattâ adını dağlara yazmayı bile teklif ettim ama kabul etmiyor.

çok güzel insan çok... aynı bloktan bileti 1000 euroya satmayı düşünen varmış ya. tl de değil bakın euro. o paraya gomez'i aldık olm manyak mısınız?

bu maça gitmek benim the bucket list'imde ilk sıradaydı. ikinci sırada da "kiss the most beautiful girl in the world" var, ki maça gelme vesilesiyle onu da aradan çıkarıcam. biraz da kıllanıyorum çünkü hayatımda ilk defa bi' işim böylesine rast gidiyor. uzmanlar uyarıyor: taş düşebilir, ayı çıkabilir, kıyamet kopabilir.

devamını okuyayım »
08.04.2016 15:32