fely

  • 430
  • 0
  • 0
  • 0
  • 3 ay önce

beşiktaş

geçen yıl 4 hafta kala fenerbahçe'ye yenildiğimizde öyle bir pesimist entry yazmışım ki.. fakat yayınlamadan kaydet'te tutmuşum. bugüne kadar geçen sene fenerbahçe'ye yenildiğimiz maç psikolojisindeydim fakat bundan kurtuldum.

bu takım bu sene de şampiyon olacak. bugün bursaspor'u yenecek. kalan 3 maçını da kazanacak ve bizi yine çok mutlu edecek. bu yılın hikayeleri çok. bizi üzdüler ama çok da sevindirdiler. şampiyonluğu kaybetseler de canları sağolsun. seneye yine şampiyon oluruz.

geçen yıl denizden püfür püfür esen bir akşam kordon'da beşiktaş formam, eşim, soğuk biralar uzun yıllardır kazanamadığımız şampiyonluğu kutlamıştık. o kadar keyifli bir gündü ki. içimden babamı andım. ne mutlu olurdu, keşke gomez'i, sosa'yı izleyebilseydi dedim. osmanlı'yı yenip kordon'u oleyyy oley oleyyy şampiyon beşiktaş!!! tezahüratlarıyla inletmiştik.

bu yıl da kordon'da ''oleeeeyyyy oleeeey oleeeey şampiyon beşiktaş'' tezahüratları yankılanacak. ben de sunset'ten eşlik edeceğim. geçen yıldan farklı olarak bu yıl 3 kişi kutlayacağız şampiyonluğu. minik kızım beşiktaş tulumunu giyecek, etrafa şaşkın gözlerle bakacak ve babasının kucağında ilk şampiyonluğunu kutlayacak.

atın arkadaşlar pesimist havayı üstünüzden. şampiyonluk gecesini düşünün. bu takım bu yıl da şampiyon olacak.

devamını okuyayım »
15.05.2017 15:48