feronia2200

  • 1894
  • 15
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

ufak tefek cinayetler

yazacak konu bulamayıp, uzattıkça uzatabilmek için oya pasif ötesi ve aptal bir karakter yapılmış.

hadi burcu'nun hamile olmadığını söylemedin, hipokrat yeminini çiğnedin, oranj'ın bilmeye hakkı olan bir durumu keyfince 3 hafta sakladın. meslek etiğine uymadın. ya çöp torbasını ne demeye aldın? bırakaydın pelin seve seve hallediyordu. hep kendi çıkarına ters düşecek şekilde davranmak erdem değil, geri zekalılıktır. oya karakteri senaristin zorlukla yazabildiği yarım sayfa senaryoyu, 4 saatlik diziye dönüştürebilmek için bu kadar aptalca davranmak zorunda ve çok sıkıldım.

merve de aynı şekilde. çizme, eldiven ve balyozu neden çöpe attı ki? koskoca gardrop odan, yüzlerce giysin var. orada dursa ne olacak? polis gelip evi mi arayacak? robot resmi, kamera görüntüsü olsa kaç yazar. gece vakti bütün siyah giysiler birbirine benzer. hem polis hırsızı niye arasın? ne çalmış? hiç. hepsi, herşey saçmalığın daniskası.

arzu onca uğraşıp edindiği çöp poşetini kaptırdı ve evine anahtarla girip alındığını bile akıl edemedi. bugün poşet çalan, yarın girer yemeklere zehir de atar*git kilidi değiştir. ama nerde?

gelecek bölümde pelin de aptal mı yapıldı göreceğiz. oya ve merve'yi birlikte görüp, ilişkilerini kıskanıp, oya serhan aşkını açıkladıysa o da aptal demektir.

dizide beni eğlendiren tek şey izlerken aklımdan geçenler. merve, edip'e aşıkken, edip'in evli barklı bir adam olduğu geldi örneğin aklıma. bir de iyice kilo almış, küp gibi olmuş merve'ye defalarca yavşaması falan. güldürdü.

devamını okuyayım »