feyyaz durak

  • 13
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 ay önce

47. komando tugay komutanlığı

zeytinburnu'ndan başakşehir’e taşınmıştır. kasım 2018 ile şubat 2020 arasındaki muhtelif celp dönemlerinde bedelli askerlik temel eğitiminin verileceği yerlerden biridir.

adres: topkule/kartaltepe/şehit ahmet öztürk kışlası - başak mah. eski edirne asfaltı yolu, (karayel lojistik’in karşısı) başakşehir/istanbul

adresle ilgili not: komutanlık, zeytinburnu’ndan taşınmıştır. buraya sevk olan askerler zeytinburnu’na gidip de komutanlığın yerini arayarak boşuna zaman harcamasın. ilk terhis olan bedelli askerlerden edinilen bilgilere göre, bedelli askerlerin eğitim gördüğü şu anki yer kartaltepe(şehit ahmet öztürk) kışlasıdır. kartaltepe(şehit ahmet öztürk) kışlası, topkule kışlası‘nın 8 km uzağındadır ama topkule kışlası ile aynı ormanlık arazidedir. birliğinize teslim olmak için topkule kışlası’na gideceksiniz. orada gerekli kayıt işlemlerini gerçekleştirdikten sonra sizi otobüsle kartaltepe’ye götürecekler.

kartaltepe konumu: https://maps.app.goo.gl/vgrbi

topkule konum: https://goo.gl/maps/zjmurqsq2xf2

topkule kışlasının telefonu: 0 212 659 70 55

taksiyle ulaşım sağlandığı takdirde istanbul havalimanı’ndan mesafe 32 km olup yaklaşık 110 tl(otoban ücreti hariç), esenler otogarı’ndan 15 km olup yaklaşık 45 tl tutmaktadır. toplu taşıma alternatifleri de mevcuttur. internetten erişilebilir.

37b celbiyle gidecek olanlar whatsapp grubuma dahil olabilirler.

diğer celp dönemlerine ait whatsapp grupları için:

link

devamını okuyayım »