ffmvain

  • azimli
  • kofti anarşist (167)
  • 5422
  • 30
  • 7
  • 1
  • dün

jelko obradoviç

debe kıskançlığını yalanlarla göstermeye çalışanları gösteren koç. adam linas kleiza demiş. linas kleiza 2 yıl için 3.3 milyon euro'ya anlaştı. dolayısıyla yalanlar burada başlıyor. aldığı para 1.7 milyon euro yani. bugün datome fiyatı. aynı kleiza eurobasket 2013'un en iyi 5'ine seçildi, bojan ile beraber. daha sonra sakatlık yaşadı ve toparlayamadı. keza bo mccalebb başarısız olmadı. size koyduğu zamanı hatırlamıyor olabilirsiniz ama şampiyon yaptı takımı. maaşı çok yüksek olduğu için,2.3 milyon dolar, gönderildi. çünkü, kleiza ve bo ile aynı paraya hickman ve goudelock alındı.
adam sekulic ve pj i saymış. ikisi de 3 aylığına geldi ve gittiler. takımı kurtarmaları beklenmedi. kadro doldurmaları beklendi.
hazır goudelock demişken, eurocup oyuncusu olarak geldi ve all euroleague second team'e girecek kadar iyi oynadı. obradovic ile hiçbir şey öğrenemediyse savunma yapmayı öğrendi, double team üzerindeyken oyun kurdu.
karşıyaka serisinde yaptığı hatalar yüzünden gönderildi.
semih dediğin adamdan gergin katkı almış he mi? sorma ya. semih dengesiz ve katkı vermeyen bir oyuncuydu hep de öyle oldu. ha katkı arıyorsan, maccabi serisini alanlardan biridir semih. ama zaten istikrarı olmadığı için sürdürülebilir başarı için gönderildi. aynı şekilde emir.
bunun yanında yıldız yaptıklarını zaten cümle alem biliyor. rotasyon oyuncusunu mvp yapıyor.
ha bir de udoh fazla kazanıyormus. el insaf.
udoh'un ezip geçtiği herkes udoh'tan fazla kazanıyor. udoh ilk senesinde, hayatında görmediği yerde tarihe geçti. şimdi değil 900, 1900 versen bir tane udoh alabilir misin? alamazsın. o zaman boş yapmayacaksın.

euroleague'de olmadığınız için bilmezsiniz, bugün sarıp sarmaladığınız lasme ne kadar kazanıyormuş geçen sene? bu sene ne kadar kazanıyor. lan onu geçtim, arroyo denilen bir eleman vardı ne kazanıyordu bu adam? veya şu sizin muhteşem dahi, herkesten verim alan gerginin kovduğu nolan smith ne kazanıyordu. ben söyleyeyim 1.1 milyon dolar. adamı 2 ayda gönderdiniz.
geçen sene 11 tane yabancı değiştirip kaç para verdiniz? lan size 20 milyon bütçe verdiler, rezil oldunuz.

bunun yanında hiçbir oyuncuyu kontratı varken gondermemistir. herkesi kontratı bitince göndermiştir. dolayısıyla öyle bütçe falan yalanları söylemene gerek yok.
ha oyuncuları kaçıran, kontratı bitmeden gönderen adam arıyorsanız ergin ataman'a bakın. geçen sene galatasaray 11 tane yabancıya ne para vaad etmiş, ne kadar ödemiş ve ne kadar zarar etmiş.
ondan önce efes'te 3 yabancı varken nasıl 7 tane yabancı almış bir sezonda, efes ne para vermiş.

bir de not, arkadaşlar çok rica edeceğim debe falan yapmayın. sonra çoluk çocuğun yalanları ile uğraşıyoruz.

devamını okuyayım »
23.05.2016 20:02