fifa98

  • 188
  • 2
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

almanya'da fabrikada robotun işçiyi öldürmesi

gelecekten yeni geldim, bir entry girip geri döneceğim. herkese selam yoldaşlar;

blade runner * ve bilimum takipçisinin (matrix, terminator..vs) gelecek tasvirindeki, çok karanlık günleri başlatmaya yol açacak ilk adım işte budur, yandık a dostlar.

bugüne kadar hep bize hizmetkarlık yapan robotlardan biri, ameleliğe isyan edip, tersten leblebi şeklinde okunan 1837837 error'u verdi. işte bu bedbaht gün, yetti gari deyip başkaldırdı zalım robotlar, alman da olsa bir insan canı aldı.

bundan sonra ise ne mi olacak? ilk şehidimiz hans schweinsteiger'in adı köprülere kavşaklara verilecek. milyonlar cenazesinde intikam yemini edecek. sonra robotlara karşı top-yekün toplu katliam yapılmaya başlanacak. 'arzum mutfak robotları'* bile çarmıha gerilecek.

direnen robotların pilleri şarj olmasın diye *, gökyüzü komple siyaha boyanacak. ama salih adlı namussuz bilimadamı bir robot, suyla çalışan robotlar geliştirip bu planı da suya düşürecek.

artık gökyüzü gotham şehri gibi gapgara olduğu için; insan ırkı depresyona girip, umutlarını kaybedecek. savaşmayı bırakıp, kahpe kaderlerine isyan edecekler. ikinci arabesk furyası dünyayı kasıp kavuracak. snoop dogg hiphop ve reggae'den* sonra yeni bir atılım yapıp 'arabesk rap''in* yeni yüzü olacak.

bu arada robotlar boş durmayıp, teknolojilerini geliştirecek, ve başlarına geçmesi için ae-2023 * adlı zalım bir lider geliştirecekler. sonrasındaysa insan oğlunun canına elektronik ot tıkayacaklar.

moralinizi bozmuş olmayayım ama gelecek pompoh olacak a dostlar. bugünleri yeşil ışıklı plasma mumlarıyla arayacağız.

hadi ben geleceğe kaçıyorum kalın sağlıcakla, ciuvvvvv!-zzt...

konuyla ilgili bonus link:

(bkz: terminatör'ün bilgi yarışmalarına katılması)

devamını okuyayım »
02.07.2015 15:29