firari

  • 1005
  • 10
  • 6
  • 1
  • bugün

postal 2

uzun süre boyunca oynamış (hatta hala arasıra oynayan) biri olarak oyunda keşfettiğim 4 durumu sizlerle paylaşayım,

- eğer birini 8 numaralı silah (keskin nişancı silahı) ile öldürmeyecek bir yerinden (ayaklarından veya karnından) vurup yere düşürürseniz yerde acı ile kıvranmaya ve sürünmeye başlayacaktır. bu durumdayken 1 numarada olan elektroşok cihazı ile o kişiye kısa bir süre şok verirseniz kişiden dumanlar çıkacak, ani şekilde kıvranmaya başlayacak ve ardından da ayağa kalkıp sizden kaçmaya başlayacaktır. (bazen olmuyor çünkü vurduğunuz kişinin çok az hp'si kalmış oluyor, ama genelde olur.)

- oyunun son bölümünde polis karakoluna gidip üst katlardaki hapishaneleri ziyaret ederseniz krotchy ve gary'nin de hapiste olduğunu görürsünüz. hatta yangın alarmlarını çalıştırdığınızda bulundukları hücreden kaçıp silahla size saldırıyorlar.

- k'ya basıp intihar ederseniz veya bir sebepten ölürseniz etraftaki insanlar yavaş yavaş etrafınıza toplanır, bazıları da cesedinizi tekmeler. eğer oyunu zor modlarından birinde oynuyorsanız (bu modlarda herkesin silahı vardır) atılan tekmelerden biri etraftaki başka birine denk gelir ve denk gelen kişi tekmeyi atan kişiye silah çeker. bu silahı gören diğer insanlar da silahlarını çeker ve çatışma başlar. ardından en fazla 5-10 dakika içinde hemen hemen herkes ölmüş olur.

- ilk maddede söylediğim, keskin nişancı silahı ile vurulup yere düşen ve yerde sürünen bazı insanlar birden kaybolur. eğer nesnelerin içinden geçme hilesi olan "ifeelfree" yazıp kaybolan insanın kaybolduğu noktadan aşağı doğru ilerlerseniz çok aşağıda geniş, boş, kahverengi ve dümdüz bir alan göreceksiniz. o kaybolan kişi işte oraya düşmüştür, ölmemiş ve hala sürünüyordur.

devamını okuyayım »
16.11.2017 17:26