firstheaven

  • 225
  • 2
  • 2
  • 0
  • 6 gün önce

karezza

dokunma sanatı.

özellikle, benim gibi, ağaç gövdesine, yol kenarındaki, evdeki çiçeklere, hayvanlara, sevdiklerine, kumaşa yani ilginizi çeken her şeye dokunarak hissetmeyi sevenlerdenseniz işiniz daha da kolay demektir. buyrunuz.

biraz hint felsefesine meyliniz var ise kolayca adapte olabileceğiniz bir öğreti aslında. meditasyon müziklerinden oluşan bir playlist hazırlayın, kokulu mumlar ve loş bir ışık odaklanmanız için olmazsa olmazınız.

karezzada, sürece odaklanmak aslolan. bir de partnerinize olan sevginiz. eğer fuckbuddy ile yapmaya çalışırsanız, buddha çarpar ağzınıza. partnerinizle sevişirken orgazmın da bir an önce gelmesi gereken bir metro gibi algılayarak, bir an önce dükkanı kapatıp gitme ve uyuma derdinde olanlar aramızdan ayrılabilir.

hızlı bir şekilde zirveye ulaşmak yerine bağlarınızı kuvvetlendirmeye çalışın. duygusal becerilerinizle sevişmeyi deneyin. ancak iki tarafın da istekli ve o ana konsantre olması şart. birbirinizi yönlendirerek bedeninizin hangi noktalarına dokunulmasından daha çok hoşlandığınızı keşfedin, birbirinize öğretin, dokunun, sarılın, ufak ufak öpüşün. saate hiç aldırmayın, yarınki toplantıyı, yetişmesi gereken işleri düşünmeyin, telefonu uçak moduna alın ve anda kalın.

işte bu kadar. abazan gibi yiyişmekten vazgeçin. bazı anlar, orgazmdan da tatlı. keşfetmeyi öğrenin.

devamını okuyayım »