flodax

  • hırçın golcü (267)
  • 558
  • 3
  • 1
  • 0
  • geçen hafta

güntekin onay

beşiktaşlı taraftarlar arasında iyi beşiktaşlı olarak bilinen sevgilin güntekin'in aslında nasıl bir beşiktaşlı olduğunu gelin hep beraber keşfedelim.

öncelikle sevgili güntekin'in yazdığı şu yazıyı okuyarak güne başladım;

http://sampiy10.gazetevatan.com/…layamadim/644184/5

şimdi bi konuda hep beraber fikir birliğine varalım sevgili beşiktaşlılar, yazının içeriğinin doğruluğu, yanlışlığı bu yazının konusu değil, yukarıdaki yazıda konusu geçen eleştirilere katıldığım noktalar var katılmadığım noktalar var ama bunu tartışmak istemiyorum zaten hergün fikret orman başlığı altında herkes fikrini söylüyor, çok farklı bişe söylememiş sevgili güntekin.

benim asıl değinmek istediğim konu daha öncede defalarca bahsettiğim ancak beşiktaş taraflarının farketmediği bi noktaya dikkat çekmek. bizim taraftarlarımız gerçekten değer vereceği insanı seçme konusunda maalesef çok başarılı değil. bu husus sevgili güntekin onay konusunda da geçerli. neden dediğinizi duyar gibiyim çünkü güntekin bi çok beşiktaşlı tarafından gerçekten çok seviliyor tabi onlara da hak veriyorum o kadar çok saçma sapan beşiktaşlı gazeteci var ki keçi-abdurrahman çelebi ilişkisi mevcut.
ancak güntekin onay'da göründüğü kadar masum bir arkadaş değil.

üşenmedim sizler için sevgili güntekin'in vatan gazetesinde ( hani sahibi yıldırım demirören olan) 2010 yılından günümüze kadar yazdığı tüm yazılara göz attım. (yaklaşık 400 adet köşe yazısı). bu arkadaş yıldırım demirören'in başkanlık yaptığı 2 senede(2010-2012) dahil olmak üzere bir çok köşe yazısı kaleme almış.

peki size soruyorum vatan gazetesinde yazdığı yıllarda sizce kaç adet demirören ve demirören yönetimini eleştirir yazı kaleme almış?

ben söyleyeyim "sıfır". hadi kendi kendime dedim ki yıldırım demirören gazeteyi satın alınca söz konusu beşiktaş bile olsa kendi kariyerinin daha önde olduğunu düşündüğü için eleştiremedi ancak yd gazeteyi 2011 yılında aldı peki ondan öncesinden neden hiç eleştiri yok? bu sorunun cevabını bende çok merak ediyorum çünkü kendisi şu günlerde anladığımız kadarıyla gün aşırı heryerde fikret orman'ı eleştiriyor. madem bu kadar eleştirmeye açık o günlerde neredeydi acaba?

bu arada yd'ye laf söyleyemediğinin beşiktaşlılar hariç herkes farkında, rıdvan dilmen'in 100% futbol programında güntekin'in bir iki çıkışında sonra ona söylediği söz bunun göstergesi.

sen vatan gazetesi’nden istifa mı ettin?"

şimdi yd'nin kendisi beşiktaş başkanlığını lütfedip bıraktıktan sonra güntekin gerçek yüzünü göstermeye başlıyor,

fikret orman yönetiminin daha çok yeni olduğu dönemlerde kaleme aldığı yazı;

http://haber.gazetevatan.com/…ber/441907/4/yazarlar

hayrola süper beşiktaşlı, yenimi aklına geldi yönetim eleştirisi yapmak? sakin ol şampiyon! önceki senelerde neredeydi içinde yatan bu dev?

bitmedi, yukardaki yazıyı yazdıktan sonra daha birgün bile beklemeden ki demek ki yaptığı tetikçilik çok işe yaramamış hemen ertesi günü şu yazıyı kaleme almış;

http://haber.gazetevatan.com/…ber/462491/4/yazarlar

bakın bu yazıların tarihi temmuz 2012 daha fikret orman başkan olalalı sadece 4 ay olmuş. hani türkiye futbol kulüpleri tarihinin en başarısız yöneticisini eleştirmeyen büyük beşiktaşlı güntekin, fikret orman'ı eleştirmek için 24 saat bile bekleyemiyor.

bu arada yd döneminde yapılan trasnferler ile ilgili bazı güzellemeleri aşağıda görebilirsiniz.

http://haber.gazetevatan.com/…ber/309887/4/yazarlar
http://haber.gazetevatan.com/…ber/311003/4/yazarlar
http://haber.gazetevatan.com/…ber/303414/4/yazarlar

şimdi siz sevgili beşiktaşlılardan ricam, kimseyi kutsallaştırmamaları ve en iyi beşiktaşlı olarak bildikleri insanların bile aslında nasıl adamlar olduklarını görmeleri.

sevgili güntekin'e birkez daha sesleniyorum burdan eğer okuyorsa vatan gazetesinde çalıştığın ve patronun yd olduğu sürece senin dediklerinin hiç bir değeri olmayacak. türkiye yandaş medya ne demek öğrendi senin sayende de yandaş spor medyası nedemek öğreniyoruz.

tanım: yandaş spor medyası yazarı

devamını okuyayım »
04.06.2014 10:57