frege

  • 1588
  • 197
  • 26
  • 0
  • 5 gün önce

sevgilisinden ayrıldıktan 5 ay sonra evlenen kız

merhaba sevgililerine ölümüne güvenen, inanan, o melek kızlar için her şeylerini riske atmaya gönüllü ana kuzucukları nasılsınız?

kadınlar sizi suya götürür, sussuz getirir gençler.

erkek milletinin böyle gerizekalıca bir alışkanlığı var, bir kadına aşık olduğunuz anda bütün kalkanlarınızı indirirsiniz, kadına ölümüne güvenirsiniz, onun için her şeyinizi feda etmeyi kabullenecek kıvama gelirsiniz. bir buna literatürde, maymunun götündeki solucan olmak diyoruz.

eğer bir kızı seviyorsanız ve kendinizi bu maymunun götündeki solucan'a dönüşüyormuş gibi hissediyorsanız, emin olun kız da bunun farkındadır ve sizi mutlaka kullanıyordur, aldatıyordur, sizi parmağında oynatıyordur. en iyi ihitmalle sizi çiğ prenseslik hayalleri için bir figüran olarak görüyordur ama sizi sevmiyordur, size kalbini açmamıştır, size aklını ve ruhunu vermemiştir, sizinle gönül ve zihin köprüleri kurmamıştır.

kadınlar, sevgi insanı değildir koçerolar. kadınlar prgamatiktir, fırsatları değerlendirip dünyaya sağlıklı bir bebek getirmek için gerekli sağlıklı döllerin peşinde koşan bir tür kuluçka makinesidir. size daha önce de anlattığım gibi, ben senin için yanıyorum, bitiyorum, geberiyorum diye ortalığı yakan bir kadının aşkı bile en fazla 3 sene sürer.

kadınınızın sizi sevdiğini mi düşünüyorsunuz? alın size çok sert ve çok ani bir gerçekle yüzleştirme: size kaç kere hatırınızı sordu, size kaç kez şefkatiyle yaklaşıp yaralarınızı sarmaya çalıştı?

kadınlar sevmez, onlar sadece sömürür.

ve siz o kadını severseniz, sizin onu sevdiğinizi anlarsa, sizi daha çok sömürür.

bir kadın, onu sevdiğinizi, ona inandığınızı, ona hayatınızı, kalbinizi, aklınızı verdiğinizi anladığı anda sizi ele geçirdiğini, sizi tasmaladığını, size sahip olduğunu düşünmeye başlar ve size karşı saygısı hızla kaybolur. bu aşamanın çok net işaretleri vardır.

size saygısını kaybetmeye başlayan kadının, artık sizi azarlamalara başladığını, sözünüzü keserek konuştuğunu, sizi dinlemediğini, yaptığını işleri küçümsediğini, size atarlar yapmaya başladığını görürsünüz... işte bu noktada elinizde sadece iki seçenek var dostlarım.

1-o kadının yanında kalıp sizi başka bir erkeğin dölü için terk edeceği zamana kadar sizi aşağılamasına, size köpek çekmesine, size atarlar yapmasına katlanacak ve sonunda da terk edileceksiniz ve sizi terk eden kızın 3 ay sonra nişanlanıp evlendiğini göreceksiniz.

2- amasını mamasını, ya öyle olursa, ya böyle olursa hesaplarını bir kenara bırakıp, kızı orada terk edeceksiniz. kızımız orada ağlayacak, sızlaycak, yapma, etme gitme, ben senin köpeğinim demeye bile kalkışacak, eğer yumuşar da geri dönerseniz, eskisinden beter maymun olacaksınız, eskisinden beter size saygısını kaybedecek. bir kıza seni terk ediyorum dediğiniz anda geri dönüş yoktur genç dostlarım. geri dönerseniz, maymun olursunuz. terk ediyorum lafı ağzınızdan çıktığı anda, erkek olup sözünüzü tutacaksınız. o kızı bir daha ömür boyu görmeyeceksiniz. biraz onurunuz, biraz kendinize saygınız varsa, verdiğiniz sözü tutmanızın ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. daha kendi sözlerinizi bile tutamayacak kadar zavallıysanız, sözünün değeri olmayan bir tıfılsanız, kız size niye saygı duysun? ayrılıyorum, bitti, seni terk ediyorum dediğiniz anda geri dönüşün olmadığını önce siz kabul edeceksiniz. böylece, kızlar sizi maymun gibi oynatıp yeni koca adayları bulana kadar yedek lastik olarak kenarda tutacakları ezik zavallılar olarak kullanamazlar.

sözlerimi abartılı buluyorsanız, ay bunu da eskiden çok kız üzmüş diye düşünüyorsanız... haklısınız, benim skimin üzerinden sizin yaşınızın 10 katı kadar kız geçmiştir. ben olsam sizin ana guzusu meriç yargılarınıza değer vermek yerine benim yargılarıma değer verirdim.

hepinize, kadınları sevmediğiniz bilinçli ve yüksek farkındalıklı bir hayat diliyorum. ama beceremeyeceksiniz, biliyorum. sizden hiç umudum yok be guzularım.

https://www.youtube.com/watch?v=i8905pacgsc

devamını okuyayım »
04.04.2018 10:28