frege

  • 1911
  • 124
  • 26
  • 5
  • dün

evlilik tartışmasında sevgilisini öldüren genç kız

gençken benim de başıma gelmek üzere olan bir olay.

babam ölmüş, ailem iflas etmiş, param yok, gündüz çalışıp gece uyumayıp üniversiteyi zor bitirmişim, bankalar peşimde, ordu peşimde, babamdan kalan borçlar için avukatlar peşimde... iki gece yatarız diye flört ettiğimiz bir kız, evleneceksin benimle, biz ayrılamayız diye tutturmaya başladı.

yavrum, param yok, borcum çok, ayrıca ordu peşimde, nikah dairesine gidemem, ev geçindiremem, senin pis düğün hayallerine verecek param da yok diyorum. yok. kız hiçbir şeyi duymuyor. evleneceksin benimle diyor. peki nasıl yapıcaz diyoruz, ben bilmem, evleneceksin diyor.

neyse ki, hiçbir kıza gerçek adresimi ve iletişim bilgilerimi vermemeyi düstur edinmiş bir abinizim. peki bebeğim dedim, yarın olsun oturup düğünümüzü planlayalım diyerek evine gönderdim bunu. bir daha da görmedim. telefon numaramı değiştirdim, adresimi zaten vermemiştim. işyerimi, ailemi, arkadaşlarımı da bilmiyordu. hala arıyordur sanırım beni.

münevver, ne oldu bulabildin mi beni bebeğim?

bekle evleniriz canım.

kadınlar, zihin sağlıkları toplum tarafından bozulmuş ve bu şekilde yaşamaları normal kabul edilmiş, kurbanlardır.

ama onları ben hasta etmedim, dertlerini de ben çekmek zorunda değilim.

sigdrngdn, sizi deli eden analarınız babalarınızla yaşayın, onların hayatını mahvedin.

peki bu ölen zavallı pizzacı çocuğun ismini bilen var mı? gazetelerde, medyada, internette bu çocuğun sönen hayatı için yas tutacak bir tane feminist çıkacak mı? pislikler.

-edit: arkadaşlar, bazı beyinsiz kezbanlar, evlilik vaadiyle kızı sikmişsin gibi beyinsiz yorumlarıyla gözlerimi yordular. kızla ilişkimiz fuck buddy olarak başlamıştı, kendisine hiçbir zaman evlilik sözü vermediğim gibi, cebinde beş kuruş parası olmayan öksüz bir çocukla evlenmek istiyorsan, gelip "aşkım, ben de çalışıyorum, kazanıyorum, plan yapalım, para biriktirelim, evlenelim," denir, değil mi? bu da yok... benimlen evleneceksin, gelip anamdan babamdan isteyecen, nişan yapcaz, düğün yapcaz, ev alcaz, evlnecez... prenses masallarında yaşayan moron kızların oyuncağı olmak zorunda mıyız? değiliz.

-edit 2: arkadaşlar, lütfen "ben münevverim ve buldum seni," türevi mesajlar atıp komiklik yapmaktan vazgeçin. en az 200 kişi aynı mesajı attı, bırakın cevap vermeyi, okurken bile yoruluyorum. mizah anlayışınızı geliştirin lütfen.

-edit 3: gencecik, pırıl pırıl bir çocuğun hayatı, şizofren bir prensesçik yüzünden sönmüş. lütfen münevver'i bırakıp konuya odaklanın.

devamını okuyayım »
06.01.2019 18:21