freud dedi ki

  • 292
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

survivor all-star

survivor all-star'ı gerçekten severek takip eden, 3 sezon öncesi olsa bile performanslarıyla yardıran nihat altınkaya gibi tipleri saygıyla izleyen, hatırlayan, bu konuyla ilgili yazdığı entry'lerden bazıları debe'ye giren birisi olarak an itibariyle ne kendim izleyeceğim ne de tandıklarıma izleteceğim.

ulan sokakta yürüyorum, parkın içinden geçiyorum. çimlikte bebeler birbirine gavura dalar gibi dalıyorlar. biri diğerini yere düşürdükten veya canını yaktıktan sonra turabi gibi seviniyor. diğeri bozok gibi böğürüyor. diğeri malum kişiden duyduğu yavşaklı, itli maniler söylüyor. bebelerin örnek aldığı kişiler barzo, ayı, hayvan gibi davranan insan müsvetteleri.

sen ise bu hayvanlığı yapan, kafa atan bir öküzü/öküzleri yarışmada tutmak için elinden geleni yapıyorsun acun. birinin elenmesi için ne olması gerekiyor merak ediyorum? bundan ötesi silahla adam vurmak birader, başka ne kaldı koyduğumun adasında?
paran mı kalmadı? itibarın mi bitti? nedir bu reyting manyaklığı hacım sendeki..

tanım: kafasına göre kural değiştiren, istediği takım için elinden gelen kayırmayı yapan, reyting uğruna kural hatalarına, ayılığa, barzoluğa göz yuman ve kılıf uyduran bir tipin yarışmasıdır. an itibariyle sadece bu programı değil, hiç bir programı izlenmeyecek bir format sahibini barındırır.

devamını okuyayım »
24.05.2015 23:59