fsmav

  • 356
  • 7
  • 2
  • 0
  • dün

uğur yılmaz deniz

(bkz: 21 kasım 2020 acun ılıcalı tweet'i) sonrasında mağdur olan masterchef yarışmacısıdır.

baştan söyleyeyim adamın tweetlerinin savunulacak hiç bir tarafı yok o konuda netiz. eğer adli bir durum var ise de ilgili mercilerin devreye girmesi gereklidir.

ancak bu amatör acun medya bu adamı yarışmaya alırken hiç incelemedi mi adamın profillerini kaç yıldır bu işi yapıyorsunuz. millet elemanı işe alırken inciğine cinciğine kadar inceliyor bunlar tüm türkiye'ye meşhur edecekleri insanları araştırmadan etmeden yarışmaya alacak kadar nasıl amatörlük gösterebiliyorlar anlamadım.

tamam adam küfür etmiş ve öyle böyle etmemiş ama sen şimdi de kalkmış adamı neden türkiye'nin önüne ötüyorsun. hem adamı yarışmaya alıyorsun üzerinden para kazanıyorsun sonra kendi ihmalinden yarışmaya aldığın adamı bir de türkiye'nin önüne atıp bir daha prim kasıyorsun.

bu acun medya'nın artık kaçıncı vukuatı sayamadım. masterchef'in ilk sezonunda murat diye de bir yarışmacı vardı. adamın kafadan rahatsız olduğu çok belliydi. adam gitti yarışmada saçmaladı reyting getirdi, kendisi popüler olunca daha da fıttırdı papağanını falan öldürdü adamı en sonunda hastaneye kaldırdılar. sonra ne oldu acun bey sanki bu adam üzerinden para kazanmamış gibi adamı anında sattı ve yine türkiye'nin önüne attı.

o yüzden yok öyle acun bey insanların üzerinden para kazanıp sonra da paçavra gibi kenara atmak. sizin şeklinizi biliyoruz ve hiç masum olmadığınızı da biliyoruz.

devamını okuyayım »