fuck milk get beer

  • 2202
  • 0
  • 0
  • 0
  • 7 yıl önce

hz. muhammed'in cinayetleri

müslümanlar tarafından kabullenilemeyen ve yalanlanan cinayetlerdir..

islamiyet / müslümanlık önce kuran'daki ayetlere göre sonra hadislere ve peygamberin yaşayışına göre yapılır..
sahih-i buhari gibi bütün islam dünyasının kur'an'dan sonra en büyük sahih hadis kitabı saydığı bir kitapta yer alan ve -garip bir biçimde- müslümanlarca yalanlanan cinayetlerdir..

"hangi dine inanıyor olursa olsun, inandığı dinin arkasında yatanları hiçbir dindar kabullenmek istemez en başta tabi ki."

bu sahih-i buhari'yi iftira atmak ile suçlayan müslümanlara direk birinci kaynak olan kuran'dan örnek vermek gerek.. "bu da iftira" diyebilecekler mi acaba, bakmak gerek..

daha mekki dönemi yaşayan, bir eline güneşi bir eline ayı verseler davasından vazgeçmeyecek olan, daha üç-beş kişilik bir kitleye sahip ve güçsüz muhammed'in kafirun suresi 6. ayetini göstermek, (bkz: # 805231)
sonra büyük bir orduya sahip, medineye hicret etmiş güçlü muhammed'in tevbe suresi 5. ayetini göstermek gerek.. (bkz: # 805056)
(bkz: kafirun 6. ayet ve tevbe 5. ayet çelişkisi)

veya tevbe suresi içindeki onlarca ayeti
veya bakara suresindeki onlarca ayeti
veya kur'an'daki onlarca paralel ayeti örnek göstermek gerek..

veya "siz bir kafiri öldürdüğünüz zaman onu öldüren aslında allah tealadır, sizin ellerinizi kullanarak öldüren allah tealadır, onu öldüren siz değilsinizdir aslında" diye gaza getiren ayetleri mi?
(bkz: bu da mı iftira hakim bey)

devamını okuyayım »
06.11.2009 01:13